Nepřítel státu (1998)

Človek až žasne čo všetko je, alebo buda možné vysledovať. Fakt by ma zaujímalo koľko z toho je pravda a koľko len fikcia. Výborný námet a veľmi slušné spracovanie. Will Smith nesklamal.

Neříkej ani slovo (2001)

Excelentný a napínavý thriller s vynikajúcim M. Douglasom. Sean Bean ako klasický záporák rozohráva nezlú psycho partiu s psychiatrom... Veľmi dobré

Neslušný návrh (1993)

Tri hviezdy hlavne kvôli obsadeniu, ktoré bolo skutočne na úrovni. Dáva ale do myslenia. Ako by som sa asi zachoval ja? :) No asi by som nerobil zase až také scény. Jednak človek nikdy nevie...

Nespoutaný Django (2012)

Tarantino to vie. Neskutočný príbeh o povstaní otroka do role pomstitela... Typický bláznivý Tarantinovský humor (útok predchodcov Ku-Klux-Klanu, z dierami v maskách cez ktoré nič nevideli :))) Nie je to úroveň Pulp Fiction, ale pobaví maximálne a pomsta je samozrejme dokonalá.

Nestyda (2008)

Príbeh dobrý, spracovanie priemerné. Hrebejk spolu so scenáristom sa snažili urobiť pútavý príbeh, napriek tomu som sa občas zľahka nudil. Ale na jedno pozretie to vobec nevadí. Vašáryová vyzerá excelentne na svojich 66rokov

Neuvěřitelně hlasitě & nesmírně blízko (2011) odpad!

Bože to bolo príšerné. Hanks sklamal účasťou v tak neskutočne hlúpom filme. Podľa mňa bol tento príbeh o dementnom a psychicky labilnom chlapcovi tak zbytočný ako sa len dá. Ten chlapec Horn to bola taká trefa vedľa, že až. Príšerne zahrané. Absolútny odpad.

Neuvěřitelný Hulk (2008)

Tento film som si nepozical preto, aby som neskor hodnotil umelecky dojem... Ten bol nulovy, ale popcorn obcas musi byt a ja som si oddychol pri sledovani scenerii brazilskych slumov, ci prechadzku gautemalskou dzunglou. Takze: scenár príšerný, akcia slušná, efekty priemerné ale pekná kamera. Takže slabá troječka.

Nevědomí (2013)

Samotný scenár a námet bol určite zaujímavý. Filmové spracovanie už trochu menej "utrhlo od reality"... ale ešte stále to je veľmi slušné post-apokaliptické sci-fi

Nevera po slovensky (1980)

Prihlúpla, nesmiešna stupidita, ktorá sa po pár minútach stáva a nepozerateľnou! Otrasné herecké výkony podpriemerného a mimoriadného nesympatického hereckého ansámblu. Hanba SK filmovej tvorby.