Duna: Část druhá (2024)

Bavil som sa ako už dlho nie! Dej sype jedna radosť, akcia, smútok, dojatie, hrdinstvo ale aj zlo a surovosť… krásna kamera aj réžia. A napriek dlhej minutáži je Duna part II skvelý filmový zážitok.

Equalizer 3: Poslední kapitola (2023)

Výborné zakončenie série. Denzel je skvelý, talianske klišé funguje skvele, sympatické postavy… Proste, výborne som sa bavil. A aj to rozuzlenie s dôchodkom murára v San Francisku bolo milé.

Alex a Emma (2003)

Sladká milá oddychovka s milými hercami…

Barbie (2023)

Toto má byť trhák? Kravina na druhú!

Insidious: Červené dveře (2023)

Videné v lietadle medzi Sydney a Dohou… Slabučký príbeh a slabá réžia dotiahli túto časť Insidious do béčkovej ligy. Nebavilo a ani nestrašilo.

Diktátor (2012)

Absolútna a dokonalá satira na všetkých diktátorov sveta a na všetkých blbov, ktorí si myslia, že sú niečo viac ako ostatní! Bravo Sasha.

Vlak do Pusanu (2016)

Ľahko nadpriemerná korejská zombie apokalypsa.

Middletonská romance (2013)

Strašne sympatické… s nádhernou Verou Farmiga a sympošom Garciom. Funguje to výborne s bohužiaľ očakávaným koncom

Vojtěch (2015)

Skvelá ľahká komédia o lúzrovi, ktorý je tak beznádejný až to bolí :) A v tej beznádeji sa snáď aj takému Vojtechovi možno niečo podarí. Horkýže Slíže ako skvelý doplnok.

4x4 (2019)

Nesmierne zaujímavý námet, ktorý sa pokúsil odhaliť tému násilia a straty pocitu bezpečia… ako sa postupne odhaľuje minulosť zlodejíčka… divák si doslova praje jeho exemplárne potrestanie. Všetko však končí inak…

Ovládací panel
11 bodů