Přešlapy (2009) (seriál)

Vtipné tempíčko skvělých joků z úvodu sice odpadá, ale přesto si s nadšením stahuji další díly. Vadí mi jen strašně rychlý spád. Za dvacet dílů budou z našich hvězd šedesátníci...

Případ nevěrné Kláry (2009) odpad!

Televizní stanice zažijí do pěti let obrovský bankrot. Rozumný člověk si najde kvalitní film na CSFD a posléze na WEBSHARE - bez reklam, bez odpadu.

Ulovit miliardáře (2009)

Vystupuju tam v show anky agorový :-D Jsem miliardář, v žebříčku časopisu FORBES jsem byl mezi stovkou nejbohatších mužů planety, podnikám ve finanční sféře skupiny CPF, mám podíl v pojišťovnictví a snažím se zprivatizovat komercionální banku. Já nemám za kamaráda premiéra, z kamaráda jsem premiéra udělal, a to je rozdíl :-DDDDDDDDDDDD Whow! No to je újezd!!!!!

Veni, vidi, vici (2009) odpad!

Dal jsem necelou poloviny této grandiózní píčoviny!!!

Vyprávěj (2009) (seriál)

Snaha o dobové vyjádření patrná, samotný seriál jako takový marný. Zápletky aktérů liché. Biser Arichtev by udělal lépe, kdyby natočil 93dílný dokumentární cyklus.

Zasaženi bleskem (2009) (TV film)

FIlm shit, ale jakoby zachycoval moje zkušenosti. Kdepak! Půjčovat peníze? Nikdy, nikomu. A tomu, o kom nepochybujete, že vám to vrátí, už vůbec ne!

Zázraky přírody (2009) (pořad) odpad!

To si inteligentní český chlapec myslí, že ČT už vyčerpala zásobárnu exkluzivních nápadů. O poklad Anežky české už se dobojovalo, soutěž blbečků o maďarsko-tatarské slovníky běží dál (dokonce dvakrát denně - dopoledne repríza, to kdyby divák propásl...), ale ČT to nestačí. Tihle mástři jsou prostě k nezastavení a já už napjatě čekám s čím přijdou příště.