Bestiář (2007)

Musím oponovat Thommiemu. Podle mě ten film náboj měl. Ukazujem všem mužům, jak se mají chovat, aby po nich ženy prahnuly. Kdo vám přišel pro ženy přitažlivější. Alex, který si de facto s Danicou Jurčovou pohrával, ukazoval své charisma a nebo ostatní, řekněme dolejzové? Bestiář posílá nenápadný vzkaz všem pánům. Jakoby našeptával "nenechte se ovládnout ženou, buďte sami sebou a žena přijde sama" Závěrem bych dodal, že mě některé pasáže neskutečně inspirovali. Sex v kostele nebo na staré rozklepané pračce. No uvidíme, zní to bestiálně...

Earth (2007) (TV film)

V Blu-ray kvalitě epochální podívaná. Bravissimo!

Gympl (2007)

Sprejerské vložky mě nudily. Křečovitost začínajících herců v čele s Vorlem byla nepřehlédnutelná. Českému režisérovi, který chce z odpadu bez scénáře udělat průměrný film, stačí obsadit Holubovou, Schmitzera nebo Mádla. Ostatní jakoby se začali učit artikulovat do televize. Vcelku velký hovno.

Harry Potter a Fénixův řád (2007)

Už to není to magické vzrušující očekávání co další scénka nabídne. První díl Harryho na dvd jsem dostal na chatě na oslavě mých narozenin. Přestože jsem babičce slíbil, že tam budu spát, musel jsem jet s našima domů a pustit si Harryho. Svět čarodějů a fantastických kouzelnických vychýtavek, to se sledovalo jedním dechem. Teď se koukám na Harryho Pottera, který ani nenosí kouzelnický hábit. Už na mě nedýchá ta okouzlující atmosféra mladých čarodějů. Hodnotím Harryho jako podařený fantasy film, ale ke kvalitě knižní předlohy to má daleko. Za život jsem přečetl nějakých 20 knížek, takže je jasné, že literaturu nemiluju, ale na Fénixův Řád nedám dopustit. Byl jsem jako ten malý kluk v "Nekonečném příběhu". Otevřel jsem knížku, a ta mě vtáhla do svého příběhu, ze kterého nešlo vystoupit.

Hitman (2007)

Časem mi to došlo. Jistěže ta hra na PC nebyla zábavná, nebyla akční, vtipná ani poutavá. Ale měla styl! Ano, to je to výstižné! To mě bavilo! A film jsem neviděl...

Jsi chytřejší než páťák? (2007) (pořad)

Rána jako z děla - to je klišé používané ve sportu. Dobrý nápad, ale špatné provedení - klišé na CSFD. No jo, ale co se dá dělat, když to jinak zhodnotit nelze! Dokázal jsem překousnout bandu rozmazlených spratků a soustředit se na zajímavé záludné otázky. Ale počtvrté popáté už to nešlo! Ve vědomostní soutěži bych si představoval rozumné mladé talenty a ne fracky, co se neummí chovat ani když jsou v televizi.

Marco Polo (2007) (TV film) odpad!

Ne, tak to vážně ne. Obraz mi přišel zašedivělý, nevhodně zvolené kostýmy na mě nepůsobili dojmem 13. století. Vše bylo jaksi vyumělkované, nepřesvědčivé. Neurovnaný děj se nesl ruku v ruce s nesmyslností celého scénáře v poklidném tempu až do závěrečných titulek. Nemám důvod si pustit druhý díl. Naprosto zbytečný film vystavěný na zájmu lidí o pojem MARCO POLO. Ale mě málokdo opije rohlíkem.

Miloš Zeman - nekrolog politika a oslava Vysočiny (2007) (TV film) odpad!

Az se tenhle rezisersky pablb nauci pouzivat formal dress code pro prilezitosti, kde je to vice nez vyzadovano, muzeme tohle prase hodnotit kladne. Do te doby zustava prasetem!

Než si pro nás přijde (2007) odpad!

Zcela o ničem. Při druhé reklamní pauze po 50 minutách na TV HOVNA jsem vypnul. Nemám důvod dokoukávat do konce. Ani nemám co napsat. Nic mě nezaujalo.