Cherish

Cherish

Markéta H

okres Pardubice
momentálně na mateřské, tak už není tolik času :)

141 bodů

Moje oblíbené seriály

 • poster

  Červený trpaslík (TV seriál) (1988)

  Naprosto geniální. Je to asi ten nejkultovnější seriál co byl kdy natočen a pro mě i jeden z nejlepších, i když chápu, že každému tento humor nemusí sednout. Na Rimmerovy hlášky asi nezapomenu do konce života. Od chvíle, kdy jsem seriál začala sledovat, jsem si přála být s mými oblíbenými hrdiny na palubě Červeného trpaslíka a zažívat s nimi jejich dobrodružství. Moc bych si přála vymazat si všechny díly z paměti a podívat se na ně znovu, jako by to bylo poprvé. ,,Trochu přitvrdíme. Čas vyjednávání vypršel. Říkejte si tomu extrém, ale navrhuji, abychom šli tvrdě a bez prodlení zaútočili skutečně masovou letákovou kampaní."

 • poster

  Přátelé (TV seriál) (1994)

  Naprostá klasika. Na Přátele můžu koukat pořád a pořád dokola a nikdy mě neomrzí, pro mě asi nej seriál, co byl kdy natočen. A i když jim někteří vyčítají slabší poslední série, pro mě jsou Přátelé dokonalí od prvního do posledního dílu.

 • poster

  Gilmorova děvčata (TV seriál) (2000)

  Gilmorky, jedna z klasik mezi televizními seriály. Seriál začali dávat, ještě když jsem chodila na základku a ukecané Lorelai a Rory si mě naprosto získaly. Vždycky jsem se těšila, až přijdu ze školy a uvidím, co nového se stalo ve Stars Hollow. Sledovat vývoj jejich postav, jejich ztřeštěné životy, jejich lásky, jejich úspěchy a někdy i neúspěchy mě strašně bavilo a baví dodnes.

 • poster

  Teorie velkého třesku (TV seriál) (2007)

  První řady byly neskutečně vtipné, zábavné a originální. Prostě dokonalé. Teď (kolikátá se vlastně vysílá řada? nějak jsem ztratila přehled) už bohužel musím říct, že se s TBBT stává to, co se spoustou jiných seriálů (např. HIMYM) - ztrácí šmrnc a ubývá vtipnost. Přestala jsem na nějakou dobu sledovat, ale nyní jsem se k seriálu opět vrátila a musím uznat, že i poslední (sedmá) řada je velmi vtipná a povedená a už ani Amy a Bernadette mi tak moc nevadí.

 • poster

  Zlatá sedmdesátá (TV seriál) (1998)

 • poster

  Plastická chirurgie s. r. o. (TV seriál) (2003)

  Tak to jedna z mých srdcovek. Kontroverzní seriál z prostředí plastické chirurgie. Trochu mě zarazilo zdejší rozporuplné hodnocení, zřejmě tenhle seriál nesedne každému. Každou epizodu jsem hltala, hlavně díky úžasné dvojce Christianovi a Seanovi, kterou doplňuje Seanova manželka Julia a zdravotní sestra Liz. Jediný, koho jsem opravdu ze srdce nesnášela byla postava Matta, někoho tak nesympatického jsem dlouho neviděla. Jinak ale naprosto dokonalý seriál.

 • poster

  Dva a půl chlapa (TV seriál) (2003)

 • poster

  Můj přítel Monk (TV seriál) (2002)

  Miluju pana Monka! Tenhle chytrý, kriminální seriál mě úplně dostal. Ústřední postava mě neskutečně baví, hlavně jeho šílené zvyky a fobie a nezvyklé vyšetřovací metody. Pan Monk je prostě borec a já se vždycky ráda podívám, jak neomylně vyšetří jakýkoliv případ.

 • poster

  Kriminálka Las Vegas (TV seriál) (2000)

 • poster

  Goldbergovi (TV seriál) (2013)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace