Mrazík (1964)

Legenda o krásném a pyšném Ivánkovi a chladné Nástěnce, kterou jsem už cca 10 let neviděl, a proto v mé paměti zůstává krásná:-) 2 Vlažný David: Božínku, kotě, a kakalo jsi dneska?

Mistři hrůzy (2005) (seriál)

Béčkový seriál od vesměs béčkových režisérů je zajímavý maximálně 2-3 díly. Miike, jistě, ale na Audition to nemá,, a ostaní hvědy jsou stejně vyhaslé, jako ve svých kmenových dílech. Chybí jen zvadlý Quentin

Drážďany (2006) (TV film)

Celá léta byla tragédie Drážďan zamlčována a utajována, aby náhodou někdo nemohl říct něco dobrého o Němcích a špatného o osvoboditelích. Spojené svazy anglo-amerických bombardérů zmasakrovaly tisíce lidí v hořícím pekle. Stejně jako Jatka č. 5 je i tento film jejich památníkem, i když ne tak povedeným, jak by si ona hrůza zasluhovala.

Drsná Planina (1979)

Jeden z největších mazalů českého filmu, mistr sraček a odpadů, proti kterému je Troška umělec, pan Soukup, v dobách, kdy ho živila strana, stvořil jediný kvalitní film celé své filmotéky. Škoda, že raději nezůstal u své stranicko pohraniční linie a pustil se mezi mládež

Petrolejové lampy (1971)

Bezchybné zpracování jedinečné předlohy z rukou Mistra Herze se skvělými výkony hlavních aktérů. Naprostá pecka

Hypermarket (2007) (TV film)

Dobrý nástup, průměrný průběh a slabý konec, celkový dojem tak nějak o ničem:-)

Kobylky: Den zkázy (2005) (TV film)

Zlý brouk, asi ani ne americký, zase ničí vše

9 hráčů se smrtí (2005)

neznámý není jen důvod, proč jsou lidé zavřeni, neznámý je i důvod, proč se tohle vůbec točí. Z toho plyne, že je to zcela ploché a zbytečné, pár samoúčelně krvavých scének nic nezachrání, i kdyby o to někdo stál. V úlevném vydýchnutí na konci zaniká i jediné drobné překvápko:-)))

Ztraceni (2004) (seriál)

Dám tomu ještě jednu šanci, protože když to všichni chválí, asi na tom něco bude, i když mě to přestalo bavit poměrně rychle