Surikaty (2008)

Příjemný dokument se závěrečnou akční scénou jako vystřiženou z hollywoodských bijáků :-)

Koncert hrůzy (1990)

Další z Fulciho nudných béček. Postupně zjišťuji, že u jeho filmů se mi zamlouvají pouze začátky a především konce a to je i přes kratší stopáž poněkud málo. Na druhou stranu musim říci, že pokud je ta možnost, tak se na filmy toho režiséra podívám, protože je to prostě maso!

Brána do záhrobí (1981)

Špatní herci, špatné dialogy, nudná atmosféra, tupost některých scén, vydařené gore + výborná závěrečná scéna = 2/5

Ženy v pokušení (2010)

Asi jsem úplňě zvláštní, když nedržím krok s vyprodaným kinosálem v hlasitosti (řekl bych až nesnesitelné) smíchu, kdy pak další 3 věty neslyšíte. Stejně jsem facinován lidmi, kteří se dokážou prakticky nad ne-vtipnou scénkou řechtat do popukání těla a mě tím snižovat zážitek filmu. Film je takovou jednoduchou svěží jednohubkou, který v vás v první půli zahltí více či méně vtipnými scénkami a řečnickými obraty a v druhé jeho tempo (pro mne příjemně- alespon jsem nějaký ten rozhovor zaslechl) pomalu ustupuje. PS. Ještě, že jsem nebyl v kině na Kameňáku, to bych asi vůbec nechápal - holt jsem asi úplně zvláštní

Oni (2008)

Tento film atmosféru sice nepostrádá, ale je tak tupej a v porovnání s konkurencí naprosto bezvýznamnej.

Funny Games USA (2007)

Nebýt to trochu odlehčené tak se v depce snad utopíte. Wow, přesně můj šálek kávy i když možná až s příliš kofeinem bez špetky cukru.

Dům ďábla (2009)

Jen více takovýchto hororů se působivou stylizací, mrazivou atmosférou (pro mne zejména v první polovině tohoto filmu), ale zároveň s méně hluchými místy. Bohužel občas nudné a film jako celek mě tolik nepohltil (i přes to, že jsem jej viděl o půlnoci při naprosté absenci světla u jeho sledování - což je ostatně nutná podmínka pro sledování každého hororu!!!!!! :-) ).

District 9 (2009)

Ne dokonalý snímek, který si naprůměrné hodnocení zaslouží především za myšlenku a její provedení. Narozdíl od ostatních mě poslední minuty ve stylu Transformers nenadchly ba naopak. Chladnost filmu by byla vynikající pokud by vydržela po celý film. Celkově trochu rozpačité pocity a mírný pocit zklamání z nedotáhnutí dobrého filmu do vyjímečného.

Storm Warning (2007)

Slušná podívaná, která exceluje v první polovině, kde se atmosféra podobá té ze snimku Deliverance. Ve druhé půli se nejspíš nebudete nudit, ale ani bát.