Blbec k večeři (2010)

Nevýraznú prvú polovicu filmu (okrem skvelej piesne v úvodnej scénke) nahrádza perfektná druhá polovica keď sa objaví Zach Galifianakis a David "Müeller" Williams. O Steveovi Carrellovi (ktorého komédie milujem) zbytočne niečo písať, lepšie zahraného idiota som nevidel od Depardieuovho Quentina v Drž hubu! Len škoda že si úlohu Kierana nezahral Russel Brand, táto úloha bola preňho ako stvorená a bola by to čerešnička na torte, i keď Jemaine Clement nie je vôbec zlý.

Bordelári (2011) (pořad) odpad!

Chápem. TV JOJ potrebovala niečím zaplniť sobotný TV slot po šiestej. Ale to mohli radšej reprízovať nejaký seriál, než narýchlo "zlátať" toto..

Božská mrcha (2007) (seriál) odpad!

Asi najhorší seriál za posledné roky..

Brice de Nice (2005) odpad!

"Nechápem to, zvyčajne som nerozbitný.." Snažil som sa na tomto filme nájsť niečo vtipného, no vyše 30 ročný dementný francúz so svojim nemenej dementným kamarátom, ktorý mal namiesto chodidiel 2 palce mi neprišli vôbec smiešny.

Cool Kids (2018) (seriál)

Nie, nie, nie. Končím po 8 častiach. Do sledovania seriálu som išiel s veľkými predsudkami, kedže práve tento projekt nahradil skvelú Mick, ktorú idiotský Fox samozrejme po dvoch sériach zrušil. A na prekvapenie prvé epizódy neboli až také zlé (druhá ma napríklad dosť pobavila). Potom však prišiel príliš rýchlo útlm a každá časť bola čoraz viac slabšia a slabšia a aj zo začiatku zábavný teploš Leslie Jordan mi už prišiel často otravný. Najväčším plusom seriálu bol samozrejme Martin Mull a jeho postava. Naopak najhoršou bola suverénne postava Hanka, ktorá bola naprosto zlá a otravná a seriálu by bolo bez nej oveľa lepšie. Ale to je už teraz jedno, The Cool Kids chýbať nebudú.3/10

Čápi s mákem (2010) (pořad) odpad!

Aspoň vďaka tejto show už aj v česku vedia, kto je to Nora Mojsejová (najväčšia p**a na Slovensku).

Čarodějův učeň (2010)

20.9.2010 CINEMAX, Košice. Už len za tie efekty nemôžem dať nižšie hodnotenie + Teresa Palmer mmmm... :) 80%

Česká spojka (2002)

Neverím, že na Slovensku existuje človek ktorý má TV a nevidel tento už toľko nespočetne-krát vysielaný strašne priemerný a nevýrazný film odohrávajúci sa v Prahe. Hopkinsa aj Chrisa Rocka mám rád, sú to dobrí herci, no toto mi proste nesadlo. Možno to bude aj tým, že som to ide v TV minimálne raz za rok.