Proč bychom se netopili (2009) (seriál)

Jujky...Když už si jako režisér vyberu volnou adaptaci místo převyprávění knihy, určitě bych se to snažila natočit co nejlíp. Tento seriál nejen že je naprosto nepochopitelně natažený do deseti dílů, ve kterých se stejně neděje nic jiného než samé Ahooooooooooooojjjj ale taky obsahuje tolik trapné břečky, že jsem se na něho dívala asi vážně jenom z nudy..jo, zapomněla jsem na moravské nářečí herečky, která si moravský přízvuk asi cvičila obklopena pražskými učiteli a které má s pravým moravským nářečím společného asi jako sysel s ptakopyskem

Fanfán Tulipán (2003)

Tak nějak začínám pochybovat o vkusu našeho pověstného výtvarkáře

Medvídek (2007)

Kdo nebude mít moc velké očekávání, přežije to.

Náhodné setkání (1999)

Scénáristika se nejeví jako těžké povolání, když stačí dát do každé scény větu typu "Bude to tak lepší " a máte film s Harrisonem Fordem v hlavní roli. Mé hodnocení zřejmě není objektivní (Kristin Scott Thomas nepatří mezi mé favoritky), ale myslím, že jsem viděla mého kandidáta na nejhorší romantický film.

Klíče od pevnosti Boyard (1990) (pořad)

Už si skoro nepamatuju o co tam šlo, ale zato si pamatuju mou oblíbenou horolezeckou stěnu a mé až neuveřitelně nadšené čekání na každý nový díl

Spáč (1973)

Scifi, která sice sálala humorem na všechny strany, nebyl ale už takový nenucený, jak v ostatních jeho filmech. Woodymu prostě nejlíp sedí filmy o vztazích a čím jsou (ty vztahy) komplikovanější, tím lepší

Ushuaia (2007) (seriál)

mám ráda tyhle druhy dokumentů

Bouřlivé výšiny (1992)

Asi jsem byla zrovna nějak rozložená, nevím, ale z tohoto filmu jsem tak unešená, jak už dlouuuuuuuuuuuho ne