Ztracená brána (2012) (seriál)

Zatim cupr podivana. Vsechny tri dily se mi zamlouvaly! Zakladni trio nema chybu a vcelku dobre se doplnuje. Pribehove se mi tahle serie zdala mozna i lepsi nez Dablova lest, ale nutno podotknout, ze pri shlednuti "otevreneho" konce jsem opet nedostal plnohodnotnou satisfakci.

Obchoďák (2012) (seriál)

Uz z principu! At se vyrovna skore!

Avengers (2012)

Nejvíce mne uchvátil Mark Ruffalo jako Hulk. Očekával jsem, že mi Eddie Norton bude chybět, ale opak je pravdou. Skvostný výkon! Druhá strana mince byla mrzutost z omezeného počtu členu Avenegers. Jsem ochotný zapomenout na Scarlet Witch a Quicksilvera (ačkoli totálně arogantní a namyšlený chlapík by tomu mohl dodat správný říz), Wolverina, Dare Devila, nebo Luka Cage, ovšem co se mi opomíjí hodně těžko je absence Spidermana, Hanka Pyma a Wasp. No nic, třeba příště. Jsem rád i z jiného důvodu, a to - konečně si dokážu představit Gears of War na filmovém plátně!

Indie Game: The Movie (2012)

Jsem moc rád za tenhle dokumentární počin. Kvalitou se 100% vymyká ostatním dokumentům z herní branže. Čupr ukázka plného sebeobětování a odevzdání se pro věc.

Výzva k boji (2007) (pořad)

Dil, ktery me asi nejvice zaujal byl o brazilskem jiu jitsu. Nicmene, jako celek je to serie hodne kolisava,...jednou je dil vysoko, jindy se divim, ze neco takovyho nekdo vubec tocil. Aniz bych chtel snizovat kvality nebo cokoliv jineho treneru/senseiu/autoru nebo co vlastne jsou Kajukenba, ale prijde mi to jako spatny vtip,...hodne spatny vtip!

Stáhni mě do pekla (2009)

Z 90% jsem spis nez strach zazival nechut. (SPOILER ALERT) Diky starsi pani, ktere vylitnou v aute zuby a zacne dasnemi kousat do obliceje hlavni akterku, jako mrtva ji zase "kouse" do celisti a jeste do ni leje svoje rozlozeny vnitrnosti, pripadne na ni (opet nezvykle) zvraci cervy a brouky, jsem byl rad, ze jsem pred filmem mel jen neco piti a trochu jidla. Lekacky se mi vcelku libily, ovsem CGI objekty/sceny mi prisly az prilis smesne. Bud v jednu chvili vypadaly jako od amatera, nebo naopak profi prace, ale do pohadky o Arabele. Film jako celek se mi libi, kazdopadne nejvic mi k srdci prilnula postava Dileepa Rao.

Vyprávěj (2009) (seriál)

Myslim, ze komentare typu "...videl jsem 10min a odesel jsem...", "...vic jak 15min jsem nesnesl..." by meli autori smazat, protoze se spis jedna o hloupost! Serial je jako vetsina jinych, chvili nahore a chvili dole..hlavni obsazeni je vice nez fajnove stejne jako hudebni podkres. Za normalnich okolnosti Vojtu Kotka nemam nikterak v oblibe, ale zde mi svou roli vypravece prisel prijemny.

Růžový panter (2006)

Ruzoveho pantera miluju od utlych let. Stejne jako herec Steve Martin je mi moc prijemny. Bohuzel kombinace techto dvou veci neni prilis dobra,...Jedna vec je remake a druha je parodie. Rekneme si to uprimne,...Peter Sellers hrajiciho Clousea-a občas působil jako kretén, ale nebyl v zadnem pripade krecovity a gagy nebyly nuceny. Steve Martin je vyborny herec i komik, ale tahle role mu zkratka vubec nesedla. Z meho pohledu je nynejsi inspektor silne mentalne zaostaly a nejakou velkou nahodou se dostal k policejni funkci.

Sherlock Holmes: Hra stínů (2011)

Očekával jsem průměrnou až možná podprůměrnou podívanou. Dostalo se mi ovšem ponaučení, že i pokračování tvrdého mainstreamu může být dobře a kvalitně uděláno. Obsazení je výtečné a nemá chybu (jen postava Noomi Rapace je možná až příliš nevynikavá). Akce, střetů, zápletek a gagů atd. je zde plno,...jediné co mě zlehka mrzelo bylo nadměrné užívání střelných zbraní oproti prvnímu dílu. Nicméně i tak jsem si film výborně užil.

Warrior (2011)

Prvni co me dost zarazilo byla Hardyho muskulatura a vypracovanost. Naposledy jsem ho videl v Inception, kde vypadal vlastne bezne civilne a najednou si svlikne svrsek a vyleti na vas vypracovany ruce, napumpovany trapezy a obri zada. Jako celej se mi film moc libil, jen me mrzi ze zhruba od pulky je venovan uz rovnou akci v klecich,...klidne bych si dal delsi porci treninkovych pasazi. Ale tot jest pro me jediny a tez posledni zapor.