7 pádů Honzy Dědka (2012) (pořad)

Imitace Krause? V čem prosím? Stůl, nápoj a gauč využívá 90% talkshow. Honza nepropaguje hlavně sebe jako Jan Kraus, právě naopak. V poslední době snad jediná talkshow (na úúújovni..Luďo) kde se od hostů divák i něco dozví a nekouká jen na dominujícího moderátora.

První krok (2009) (seriál)

Diky hercum by mohl mit serial dobry potencial, ale scenarove a uchopenim to jde hezky ke dnu. Co se tyce studentu, tak bych se divil, ze by zbohatlickyho synka, co vede imbecilni kecy a porad se do nekoho navazi, hnedle ze zacatku nekdo nesrovnal. Nebo, ze by zrovna plesatyho gumaka nikdo neodhalil. Ale prosim, ok..i to se muze stat,.. Ovsem samotne chovani ucitelu, kdy je snad jedina normalni reditelka a zbytek je bud totalne submisivni, ujetej nebo v pripade profesorky tance, ktera v sobe nema spetku sebereflexe a je povysena jak nad studenty, tak nad ostatni spoluherce...je podle me tristni. Uz vubec nemluvim o gestapackym sekretari v podobe Oldricha Navratila, nebo hlidaci v lagru, kteryho si dal Oldrich Vlach. Disciplina a kazen ano, ale nechat se doslova jebat za kazdou volovinu (se skolnym 25k za ctvrtleti),...to bych asi radsi sel dobrovolne do armady.

Clona (2014) (seriál)

Jako celek, proc ne. Ale rozkouskovane uz sem tam neco pokulhava. To mi zatim vubec nevadi. Dokonce mi ani nevadi tzv. seversky styl vizualni stranky, ktery bude nyni zkratka jen trendy (a pulka lidi se stavi na hlavu, jak kazdej kopiruje). Oproti skutecnosti, kdy je casto zminovana Vica Kerekes, bych radsu vyzdvihl Rostislava Novaka, ktery je pro me snad vetsi tahak nez hlavni postava nebo cecikata zrzka (nemuzu se zbavit dojmu, ze je Tana Pauhofova o neco lepsi i pres sporejsi obdareni na hrudi). Co mi leze na nervy maximalne je (bohuzel) Krystof Hadek. Jeste do nedavna jsem ho mel vcelku v oblibe, ale jak zacal byt ve vicero dilech, uz je ho na me moc. Navic, se svou vizazi sotva 18letyho kluka mi ke kriminalce proste nesedi.

Cesta do lesa (2012)

Oproti uteku z mesta je volne pokracovani na me az prilis preplneno agitaci za les, prirodni leciva atd. Resp, pripada mi to uz moc umele/nasilne zasazeny. Ale jinak fajn rodinny film.

Strom života (2011)

Po x letech jsem byl...dotlacen k tomu, ze jsem se na film podival znovu a musim rict, ze jsem mel opet stejny dojem po shlednuti jako pri odchodu z kina. Mozna jsem malo citlive zalozen, dost veci mi nemusi dochazet,..ale zkratka prvni co film skoncil mi probehlo v obou pripadech hlavou "O cem to kurva bylo? Na co jsem to 2h koukal?" a vybavil jsem si pouze velky tresk...nevim. Celkove jde o 266 minut myho zivota, ktery chci zpet!

Škoda lásky (2013) (seriál)

Ve vetšine dilů co jsem viděl byla obsažena komedie asi z 10%. Celkově bych sérii zařadil spíš do dramatu. Navíc zatím co jsem měl možnost vidět by šlo "odvyprávět" v průběhu 15min, zbytek je bohužel jen vaření z vody. Škoda času, pěněz i vynaložené energie na tvorbu.

Na život a na smrt (2013)

Nehodlam obhajovat ani scenar, ani realnost. Ale verim, ze kdyz je clovek schopen vcelku bezproblemove fungovat temer tyden se zlomenou rukou/nohou, prasklymi zebry, a privru oci, tak zkousnu i x zasahu do tela s pouhym komentarem "Kurva to pali!" (nevericim Tomasum doporucuju precist tech par online komentaru od profi vojaku, kteri s klidem odvetili, ze to zkratka mozny je i s padama ze skaly). Co me mrzelo asi nejvic, byla smrt Bena Fostera, ktery mi byl z celeho tymu maximalne sympaticky. V pripade Emile Hirsche jsem, bohuzel, prvni obet ocekaval od prvotniho kontaktu. Marka Wahlberga mam rad, ale prosim uz ne hlavni role v military filmech.

Dům U Zlatého úsvitu (2009) (TV film)

No jo, samej odbornik, ale skutek utek. Hezka netradicni pohadka s prijemnou atmosferou a fajn hereckym obsazenim.

Tajemství kruhu (2011) (seriál)

Ano..je to vymletý, ano..všichni v tomto seriálu chodí v ultra modelech a nejlépe botách na podpatcích ( ikdyž je 99% pravděpodobnost běhu), ano...příběh není z nejsložitějších,...atd. bla bla bla. Vampire diares nesleduju, ale příjde mi to jako kombinace Twilight X Beverly Hills. Maximálně sympatický mi celou dobu byla hlavní záporná postava otce. Naopak blonďatá velitelka byla příjemná asi jako osina v zadku. Přiznám se, že bych chtěl takový babičky jako jsou zde. Není to nejhorší počin, nicméně něco převratnýho také ne.

Santiniho jazyk (2011) (TV film)

Naprosto mi v celém snímku schází vysvětlení motivace všech "hlavních" postav. Alespoň základní odůvodnění proč nikomu nevadi mrtvoly, a pokud ano, okamžitě je odklidí do ústraní jako téměř profesionální čistič. Přiznám se, že ani moc nerozumím výběru herců, u kterých byly dělány postsynchrony.