Dr. Ludsky (2011) (seriál)

Pro mnohé možná "odpad"...pro me je to ČR/SK nadprůměrný seriál. Oproti RP/VKV, Ordinaci, Comebacku, atp. je tento seriál stovky kilometrů před nimi.

Bastardi (2010)

Jako televizni film nebo tzv video film bych Bastardy tak nejak zkousl, ale v pripade podani jakozto plnohodnotneho filmu s nasazenim do kin, bych se po vyjiti ze salu citil z 70% okraden. Tema urcite zajimavy, zpracovani tez, ovsem vcelku fest pokulhavaji vykony hercu a lehce i ten scenar.

Kazatel (2011)

absolutni souhlas s komentarem od "verbal"!!!

High Stakes Poker (2006) (pořad)

Velmi zabavna show z prostredi pokeru. Jeden z nej serialu tykajici se teto karetni hry opepreny komentari samotnych hracu, ale hlavne komentatora, ktery stoji rozhodne za to.

Mortal Kombat: Legacy (2011) (seriál)

Nutno dodat, ze na Rebirth to zatím víceméně nemá, ale poslední epizoda s Raidenem me nehorazne zaujala. Slabších dílů s Kitanou a Milenou je škoda, ale nic to nemění na faktu, že tato podoba MK se mi zamlouvá mnohem více než MK: Conquest, který mi v zásadě připomína Xenu a Hercula. Akce je zde dobrá, choreografie semtam pokulhává, ovšem jako celek je to výborná podívaná.

Thor (2011)

Pri shlednuti prvnich videi na strankach Marvelu, jsem se velmi obaval beckoveho filmu, ktery jestli se dostane do kin,...tak s velkymi obtizemi! Postupem casu, kdy byly zverejneny dalsi kousky mozaiky Marvel ujistil, ze se bude jednat o solidni naloz patrici do kategorie A. V tomto pripade je dle meho zcela jedno, zda jsem videl 3D ci 2D verzi, nic mene pribeh vcelku dobre odsypa, akcni sceny nejsou nikterak trapne,...ale taky nijak naboosteny. Vyber hlavnich postav snad nemohl byt lepsi a to se tyce i hudebniho doprovodu. Pravda, vynechal bych scenu s "vzkrisenim" Thora, ovsem to je ciste muj problem :-) Ohledne lidi co davaji 1-2 hvezdy s nechutnymi komenty,...nejsem ten typ, co by kazal jak ma film vypadat, nebo nekomu vymlouval jeho nazor,..bohuzel predpokladat, ze filmove zpracovani bude zcela totozne s komiksem je naprosto naivisticky, stejne jako nekdejsi vira, ze LOTR bude presne dle knizni predlohy. Samozrejme, zalezi na vkusu kazdeho soudruha :-)

Želví nindžové (1990)

Ackoli mnoho lidi tento film zde silne strhava pro svou kvalitu,...v dobe kdy jsem ho videl prvne to byla solidni pecka! Do dneska na TMNT koukam se silnou nostalgii v oku a novejsi adaptace zelenych bratru v podobe 3D filmu me az tak nechyta. Jasne, dneska uz ten film asi nebude nic moc, nic mene takhle to je ve vetsine pripadech se starsima filmama pro uzkou cilovku.

Záhada Blair Witch 2 (2000)

Jak zde bylo napsano, kdyby se to jmenovalo ciste jen "book of shadows", tak jako prumerny psycho/drama/horor proc ne....Ovsem v tomto pripade se jedna bohuzel o pokracovani. Za gothic girl a zrzavou witch 3 hvezdy.

Tráva (2005) (seriál)

U první série jsem se mohl potrhat smichy, druha byla (pro mě) vtipná tak do...čtvrtky,..možná do půlky a pak už to začínalo nabírat trochu divný směr, který se čas od času...díl od dílu opakoval....někdo na "deal-mother" příjde a chce peníze, atd...atd...seriál mě začal zase bavit až někdy od 3/4 třetí série. Finálně zhodnotím po shlédnutí všech sérií. UPDATE: od 7. série je seriál oproti dřívějšku laděn na vážnější tón. Celkově bych řekl, že jde o jeden "vtip" (a to ještě hodně lehounký) na jeden díl. Z Nancy, která ke konci 6. sérky chtěla začít nový život bez drog, se stal někdo, kdo neumí už dělat nic jiného než podělávat a prodávat trávu. A vlastně dvě nejvíc ujetý postavy Andy & Shane se stali nejvíc normálníma.

PIKO (2010)

Pro mě hodně povedený filmovo/dokumentární počin se silnou atmosférou, který bych si někdy opět rád shlédl znovu.