Star Wars: Vadná várka (2021) (seriál)

Na co Dave Filoni sahne, to promeni ve zlato. Doufam ze Disney  jednou nechaji udelat ho pulove epizody ktere by skvele doplnili obsah.. idealne EP 2.5 , 3.5 a potom 6.5 :)

Indiana Jones a nástroj osudu (2023)

Za me dil naprosto srovnatelnej s originalni trilogii.  4ka stala za prd. 5ka je vykoupeni. Soundtrack, pribeh, hlavni zaporak. Proste super. 5/5.  Nechapu ze pry to byl komercni propadak.

Top Gun (1986)

Jste se vsichni po...rali v Kine ne?  tahle klasika jen 68% a ten novej brak 91% ?!!!

Boba Fett: Zákon podsvětí - Kapitola 2: Kmeny Tatooinu (2022) (epizoda)

Je videt, ze Dave Filoni je proste genius co by tvurce a reziser (ostatne delal i Bad Batch a predtim skoro 10 let Clone Wars). Hlavni genius je tady ale Jon Favreau. Na to nezapominejte. On napsal scenar a vytvoril serialu Mandalorian a ted i Book of Boba Fett. A jestli si rikate, proc mu nedelali udelat Ep7-Ep9, tak on predtim delal u Marvelu - je podepsanej pod prakticky vsim dobrym. Iron Man, Avengers.. je to proste novodobej filmovej king :). Tim ze Disney koupilo Marvel si tak pojistilo jednoho z nejlepsich tvurcu poslednich let.  Btw Jon Favreau je ten tloustik bodyguard co chrani Dawnyho v Iron Manovi :DD

Dexter - Kouřové signály (2021) (epizoda)

Je to hodne husty. Starej Dexter je zpet. Myslim tim serial tak jak jsme ho znali. To ze nekoho zabije a vy zase sedite jak na trni a cekate az to nekdo odhali :DD

Rozhněvaný muž (2021)

Dalsi skvelej Ritchie a Statham. I kdyz tentokrat nejde o humornou akcicku typu Snatch.... coz je mozna i skoda.

Vánoční Kameňák (2015)

Nechapu mistni pozery zcela odtrzene od reality. Je to skvela ceska komedie. A o tom svedci i statistiky shlednuti v TV.

Valerian a město tisíce planet (2017)

Je to spektakl. Megafilm. Ma to super pribeh, deje se tam toho tolik, je to super barevny, tolik efektu.. je to proste 5. element 21. stoleti. Luc by mel delat vic takovejch velkofilmu. Samozrejme Cara v hlavni roli super, ten druhej typek uz moc ne.. ale docela se vzajemne doplnuji. Standardne bych tomu dal 3/5, ale protoze mam rad Luc Bessona a jeho scifi za mne je to jasny 4.5/5