Dexter - Kouřové signály (2021) (epizoda)

Je to hodne husty. Starej Dexter je zpet. Myslim tim serial tak jak jsme ho znali. To ze nekoho zabije a vy zase sedite jak na trni a cekate az to nekdo odhali :DD

Matrix Resurrections (2021)

Me se to docela libilo. Samozrejme prvnich 50 minut bych asi zahodil, ale celkove ten pribeh, pointa ma smysl. Je to takove logicke vyvodeni 3ky.  Jasny, kdyby to delali stari dobri brachove Wachowski a ne segry, tak by to asi melo vetsi koule, minimalne soundtrack by by o dost lepsi.

Expedice: Džungle (2021)

Dokazu si predstavit, ze by Dwayne Johnson prevzal trun po Harrison Fordovi, kterej je uz prece jen na takovehle vypravy stary.  Tohle rozhozdne neni spatny. Je to proste takova letni vypravna lehce romanticka dobrodruzna komedie :) 4/5

Krvavě rudé nebe (2021)

Nebejt toho dementniho fracka tak bych tomu dal o hvezdu vic

Válka zítřka (2021)

Spoilers Nevim proc ma ten film jen 68%, za me skvely pocin. Libi se mi ta idea, prijeti z budoucnosti a ze tu alieni uz byli..atd Co mi tam nesedi je Pratt a to ze ti alieni byli az moc jednoduzsi.. ty by rozhodne nedokazali znicit armady s raketama..

Rozhněvaný muž (2021)

Dalsi skvelej Ritchie a Statham. I kdyz tentokrat nejde o humornou akcicku typu Snatch.... coz je mozna i skoda.

Cesta do Ameriky 2 (2021)

Asi jsem napul cernoch ale me se to dost libilo. Takova super parka, pripominka starej casu :) Rozhodne nic vazneho.

Falcon a Winter Soldier - Nový řád světa (2021) (epizoda)

Vyste si tu asi slehli lajnu mamrdinu a me zapomeli nalajnovat.. jak tyhle dve nuly radoby superhrdinove muze nekoho bavit? 90% casu jen nudne tlachani a 10% radoby akce. Nikdo se nepozastavuje nad tim, jaktoze obycejnej cernoch dokaze s kridlama letet do 4000+ a neumira na vzduch/teplotu/tlak? Iron man kvuli tomu mel celej suit...... desna cypovina.

Žena za pultem (1977) (seriál)

Videl jsem ted par dilu a me to tak spatny neprislo. Takova idilicka podivana. Sam jsem byl v 95-98 na praxi v takove samosce a musim rict ze to tenkrat bylo dost podobny..

Vánoční Kameňák (2015)

Nechapu mistni pozery zcela odtrzene od reality. Je to skvela ceska komedie. A o tom svedci i statistiky shlednuti v TV.