Movie: The Movie (2012)

Neuvěřitelná bezduchá ptákovina, která je ovšem geniální parodií.

Vyšší moc (2014)

Krásná ukázka toho, jak "málo" stačí k natočení geniálního filmu. Vše doprovází originálně sterilní způsob kamery a dlouhé čisté záběry bez jediného záchvěvu, které dávají čas na přemýšlení a zhodnocení situace při prohlubujícím se pocitu bezmoci a propasti, který mezi hlavními postavami vzniká.

Sexmise (1983)

Ženský mne bijou... Už dlouho jsem se tak nepobavila. Geniální komedie.

All.I.Can (2011)

Některé záběry byly úžasné. Po chvíli to však bylo poněkud jednotvárné.

Apokalypsa (2007) odpad!

Tohle je neuvěřitelný blábol. Nepříjemné postavy neustále fanaticky mluvící o bohu a víře na pozadí katastrofy a zániku Země. Ani mi jich nebylo líto.

Titanic (1953)

Ve své době to mohl být celkem dobrý "katastrofický" film. V současnosti už moc neobstojí.

Díra u Hanušovic (2014) odpad!

Kdyby šlo dát ještě horší hodnocení než odpad, dala bych to. Přijde mi to jako zbytečné mrhání prostředky, točit filmy jako je tento.

Let's Dance All In (2014) odpad!

Bez nápadu, o ničem, nevýrazná choreografie a koncept soutěže a kostýmy tak trochu vykrádající Hunger Games.

Velký draft (2014)

Sportovní film, ve kterém se neodehraje ani jeden sportovní zápas a přesto zde nechybí napětí. Z počátku jsem se bála, že se bude jednat o nudné drama, ve kterém se bude jen zdlouhavě mluvit. Omyl. Do poslední chvíle jsem Costnerovi při jeho výběru držela palce a doufala, že vše dobře dopadne. Do poslední chvíle jsem byla napjatá. Pro mě byl tento film opravdu překvapením.

90210: Nová generace (2008) (seriál)

Nová generace je pouze parazit těžící ze slávy svého předchůdce. Vše se odehrává v povrchním až snobském stylu, postavy jsou ploché, postrádají hloubku. A to hlavně dvě ústřední hrdinky, kterým nedodá ani český dabing, který je těmi pisklavými hlásky dělá ještě protivnějšími. Staré 90210 přinášelo ve svých prvních sériích alespoň nějaké ponaučení, snažilo se občas, ať s úspěchem či nikoli, o jistý morální náhled. Zde se pohybují zazobaní snobíci, jejichž problémy jsou na hony vzdálené reálnému životu, tudíž divákovi. Opravdu je všechna dnešní mládež taková? Jediná opravdu zajímavá postava je Silver. Ta má aspoň nějaký charakter.