Deník Bridget Jonesové (2001)

Velmi příjemný a zábavný film. Mr. Darcy je ikonou britské literatury a Colin Fitrh ji nezůstal nic dlužen.

Apokalypsa (1979)

Po deseti letech kdy jsem film naposledy viděl mám ještě dnes sny ve kterých si Brando v přítmí přejíždí rukou po holé hlavě. Jak je to možné? Že by tou kamerou? Zvukem? Brandem? Coppolou? Ještě dnes, po deseti letech, si dokážu vzpomenout na Duvalla a jeho chválu surfařskému ráji. Zelenější mozek jsem v životě neviděl. Film který musí povinně vidět každy kdo snad ještě věří v humanismus ( a vůbec ve všechny -ismi)!!!

Já, robot (2004)

Dal bych i **** ale bohužel jsem četl předlohu. Jinak samozřejmě vizuální podívaná, celkem dobrý příběh. Proyas mě opět nezklamal.

Constantine (2005)

5***** tomuhle bijáku, kromě skvělého příběhu zaručil Peter Stormare. Neoddiskuvatelně nejďábelštější ďábel jakého jsem poznal! A proto si jdu hned zapálit! :o))

Děkujeme, že kouříte (2005)

Od prvního záběru až do závěrečných titulků černočerná a zatraceně vtipná satira na dnešní společnost.

Smrtonosná past 4.0 (2007)

Svižná, vtipná a nadupaná jízda tohohle "zranitelného" drsňaka mi dala zcela vše co jsem od ní očekával. 5***** jsem nedal jenom proto abych neurazil jedničku. Jen si tak v koutku duše přeju aby to bylo už naposled. Jedni Vesmírní kovbojové mi stačí.