Transformers 3 (2011)

Nejspíš ani k tomuto fenoménu nedokážu být kritická. Jednička je mou srdeční záležitostí, dvojka byla sice horší a tento film klesající tendenci jen udržuje, musím ale říct, že i přes veškeré nedostatky, které tu již spousta z vás vyjmenovala, např. KevSpa, se mi to prostě líbilo. Rozhodně se tu najde spousta věcí, u kterých si řeknete WTF, případně jen nevěřícně zíráte, ale podle mého názoru má film celkem šmrnc, že těch "uááááá" :-) neuvěřitelných 150 minut uteče jako nic. Z kina jsem odcházela celkem spokojená, a to je pro mě nejdůležitější. 60%

Buffy, zabíječka upírů (1992)

WTF bylo mé nejčastější "slovo", které jsem si při tomto filmu říkala. Na seriál jsem nikdy moc nekoukala, ale i těch pár dílů bylo lepších, než tohle :-) Strohé dialogy, které naprosto nic neříkají, hloupé scény a ještě hloupější herecké výkony! Tu jednu hvězdičku dávám za pár dnes již známých jmen. 25%

Kid (2000)

Tenhle film mě příjemně překvapil. Nebylo to uhozené, ale přiměřeně koukatelné. Prostě takový fajnový filmek na nedělní odpoledne :-) 60%

Mumie se vrací (2001)

Druhý díl se prvnímu ani zdaleka nevyrovná, natož aby ho předčil. Všechno je takové křečovité, vtipné scény se snaží být vtipné za každou cenu, až občas bolí uši, smutné scény mi naopak k smíchu občas přišly. Ty tři hvězdičky dávám nejspíš jen proto, že první díl mám opravdu hrozně ráda a druhému tedy asi nadržuji :-) 50%

Proud času (2003)

Nemůžu říct, že by ten film byl špatný, ale je tam spousta blbostí, které jsou do očí bijící. Knižní předloha se mi hrozně líbí, četla jsem jí už minimálně dvakrát a mohla bych klidně znovu a znovu. Co se ale filmu týče, právě jsem ho viděla potřetí a nejspíš mi to na pár let dopředu stačilo, nemůžu vyloučit ani to, že už ho prostě neuvidím. První hvězdičku dávám především za již zmiňovanou knižní předlohu a druhou za herecké obsazení. Paul i Gerard jsou prostě fešáci a hlavně díky nim se na to dá docela koukat ;-) 45%

Zase ona! (2010)

Taková komedie na oddech, která opravdu potěší. Nečekejte tu žádné extra vtípky, nic pořádného na zasmáni tu není, ale ve výsledku je to takový příjemný filmík na nudné odpoledne. Na konci mě mile překvapil Patrick Duffy, kdo všechno tu hraje jsem si asi nepročetla pořádně :-) Prostě pohodička. 70%

Varieté (2010)

Příjemná pohádka, u které jsem se fakt dobře bavila. Písničky jsou skvělé, nenudí a i když je příběh tak nadsazený, říkáte si, že to tak být prostě má... Příjemně mě překvapila Christina, nějaká skvělá herečka z ní asi nikdy nebude, ale tahle role jí celkem sedla, takže to bylo celé takové dobře uvěřitelné. Cher vypadá stále skvěle, snad jí ještě v nějaké podobné roli uvidíme, bez ní by Burlesque nebylo ono. Co se pánských postav týče, gay Sean byl boží, slizký Marcus takový, jaký by být měl, akorát barman Jack mě nijak nenadchl, takovej nemastnej neslanej... Ale i tak se mi to prostě líbilo :-) 75%

Rychle a zběsile: Tokijská jízda (2006)

Větší blbost jsem už dlouho neviděla. Nesmyslný příběh ještě podtrhly herecké výkony, které mě skoro znechutily. Především nesympatický hlavní hrdina se mi sem vůbec nehodil. Korunu tomu pak nasadil český dabing s kokotkem v čele. Dávám jednu hvězdičku, a to ještě s odřenýma ušima. 25%

Všemocný (2011)

Tak tenhle film mě dostal. Díky dobře napsanému scénáři a podařeným hereckým výkonům je opravdu více než koukatelný. Děj vás strhe a nepustí ani po závěrečných titulcích. Líbila se mi i poutavá hudba. Celkově prostě paráda. 80%

Rande v Římě (2010)

Chtěla jsem nějakou příjemnou oddechovku, kterou jsem také dostala. Jsem spokojená. U některých scén jsem se dokonce málem počůrala smíchy :-) Nu dobře, nebylo jich moc, ale za další hvězdičku stojí... Kristen to tu sluší a Josh, jo Josh nikdy nezklame, je to prostě fešák. Nápad s fontánou se mi hrozně líbí, i když uznávám, že to mohlo být mnohem více propracované a zamilovaní pronásledovači mohli být víc vtipní než otravní. Jako celek ale film působí příjemně a neotřele. 70%