Zkus mě rozesmát (2011)

Po filmu "Klik - život na dálkové ovládání" se na Sandlera koukám trochu jinak. Tenhle film mě neskutečně pobavil. Byl veselý, vtipný, velice příjemný a prostě jsem si ho skvěle užila. I Jennifer tahle role hezky sedla. Je vidět, že mezi nimi funguje chemie. Chvíle, kdy si měli říct, co na sobě mají navzájem rádi, byla úchvatná. A boží byly i děti, inteligentní a vtipné :-) 75%

Pod jednou střechou (2010)

Příjemný romantický příběh na pozadí jedné tragické události. Ač je jasné, že takto by se to ve skutečnosti nikdy nestalo, oceňuji nápad, zpracování i herecké obsazení. Opravdu pěkné. 75%

Generace X (2005)

Podivný film, s podivnými bláznivými postavami, který se mi nečekaně líbil. Naprosto každý je v tomto příběhu pošuk. Terapeutem, otcem Deana, počínaje, přes stále se usmívající matku Troye, který se právě oběsil, přes pomatené teenagery, kteří unesou malého kluka, aby získali pilulky, přes posedlého policajta a konče starostou, který si myslí, že je vtělením delfína. Prostě jeden duševně chorý za druhým. I přes tuto zdánlivě nereálnou shodu okolností a náhod je zápletka jednoduchá a strhne Vás tak, že film prostě musíte dokoukat a ještě po skončení posledních titulků o něm budete nějakou tu chvíli přemýšlet. 75%

Nestanu se tvojí ženou (2007)

Je to taková bezduchá komedie, která ale hřebík zatluče přesně tam, kam má. Má pobavit, což splňuje v každém směru, má zlepšit náladu, což se jí tedy rozhodně také podařilo a má být prostě tím, čím je. Komedií. Každému jeho role sedla přesně, jak zadek na mísu. Celkový výsledek tedý více než ucházející. 70%

Poznáš, až to přijde? (2010)

Mám z toho takové rozporuplné pocity. Postavy by si zasloužily mnohem víc propracovat, film aspoň o 20 minut zkrátit a u dialogů by to chtělo trochu zapřemýšlet. Jinak je film vcelku snesitelný, ústřední dvojici to spolu sekne a to je vlastně to jediné, co mě nutilo to dokoukat. 45%

Kámoš k pohledání (2009)

Film jako takovej je příjemná oddechovka na nudné odpoledne. Co se děje týče, oceňuji nápad, ale chtělo ho to spíše rozpracovat jinak. Takle vypadá Peter víc homo než jeho brácha ;-) Přesto film působí nenuceně, pobaví a i když je předvídatelný v každém okamžiku, je určen i pro Vás. 65%

Drive Angry (2011)

To, že je tento film béčko, o tom nikdo nepochybuje. Jedná se ale vcelku o povedené béčko a za poslední dobu jeden z lepších Cageových filmů. O tom už by někdo pochybovat mohl, mně se to však docela líbilo. Sympatický Vám kromě ústřední dvojice bude i smrťák William Fichtner aka "účetní" se svým magickým stříbrňákem. Kromě pár minut, které jsou zbytečně užvaněné, se tu celou dobu střílí a zabíjí, akce stíhá akci. I když závěr nepřekvapí, celkem potěší. A sedla mi k tomu i hudba. 65%

Hlavně nezávazně (2011)

Velmi příjemná romantická komedie. Chvílema je to romantické, chvílema zas komediální, prostě nudit se nebudete a celkově ten čas velice příjemně uteče. Hlavní dvojici to spolu moc sluší, jejich kamarádi jsou fajn a konec, ten pravý, až po titulcích, opravdu srandovní :-) Kopíruji tento film do složky "Oddechovky" a ráda se k němu někdy vrátím. 65%

Slečna zamilovaná (2009)

Jako nápad dobrý. Jen mi k extrémně inteligentní Mary prostě občas chování nesedlo. Např. v úvodu, kdy se na Steva v autě jednoduše vrhla, nebo třeba na konci to poskakování a mávání ručičkama, jak kdyby si mozek zapomněla v nějakém butiku. Tohle inteligentní, byť praštěná, žena prostě neudělá. Mám Sandru Bulock ráda a především díky ní jsem si tento film pustila. 55%

Red (2010)

Tak tenhle film mě opravdu bavil. Po pár vážnějších či méně povedených rolích se Bruce vrací ke komediální verzi akčňáku, kde vždy byl a nejspíš i vždy bude prostě k sežrání. Akce stíhá akci, střílečka střílečku, lítají kulky, pěsti a do toho všeho se ještě stihnete zasmát. Každou postavu si oblíbíte, i zprvu jasnému záporákovi budete přát úspěch. Vše je přesně tak, jak být má a vy jim to věříte. 80%