Daleko od hlučícího davu (2015)

Stejne to neudelam, ale mam hroznou chut si precist tu knizku, pac esi je to ten pripad, kdy je film horsi nez knizka, pak to musi bejt epicky cteni.

Interview (2014)

HROZNE jsem se nasmal!

Wolverine (2013) odpad!

to nechceš!

Pěna dní (2013)

nadšení a úžas nad tím, jak je to jiný, ten svět, ve kterým se to odehrává a ten údiv PROČ COŽE WTF pohřbilo postupný zpomalování vyprávěcího tempa, což mi v hlavě ze dvou hodin udělalo dvakrát tolik a měl jsem pocit, že jsem filmem zabil celé odpoledne. mám rači, když je to naopak, ale stojí to za vidění, jo!

Warrior (2011)

další z filmů, po nichž se mi víc a víc nechce podívat se na další, protože se bojím, že už mě nikdy nic tak nezasáhne. bohudík je to DALŠÍ z těch filmů, což říká, že takové filmy jsou a budou. koneckonců je to všechno jen průmysl a ten jde dál a nahoru a vždycky je v čem se zlepšovat. no, ŘVAL JSEM JAKO KDYBY ŠLO O MÝHO BRÁCHU. u filmu bečím furt, miluju to, i když je to často tak silný, že to prostě bolí, krásně bolí. ale co přišlo teď, to bylo bezprecedentní! toto nebyl pláč z dojetí, co vyprodukují silný záběry podložený burcujícím soundtrackem. TOHLE se mnou POHNULO!