Kněžna Libuše (2008) odpad!

Hmm soft porno se Sandokanem (nebo to byl ježíš? ) od Helmuta Wernera, v americké produkci. Brutální znásilňení naší mytologie, šajze! Neboštík Álois se musí obracet jak ventilátor.... Zlatá verze od F.R, Čecha. Tak Perun s vámi.

Eddie - náměsíčný kanibal (2012) odpad!

Výborná komedie, usnul jsem u ní jen 3x ani jednou se nezasmál. Reklama na rozpustnou ruličku hajzlpapíru je ftipnější a zábavnější.

Lucy (2014)

Viděli jsme všichni opravdu stejný film? Já jsem byl teda po dlouhé době, vážně překvapenej. Pan Besson, mě na celou dobu přikoval ke gauči a bez keců jsem měl po celou dobu příjemné mrzení v zádech. Prostě super akční pohádka s agentkou Romanovovou. A finále ala Time machine H.G. Wellse, nemá chybu. PS: Jednu výhradu teda mám, Scarlett tady málo kroutila zadkem :)

Všechny cesty vedou do hrobu (2014)

Pro mě po dlouhé době perfektně udělaná žánrová parodie ve stylu Ohnivých sedel. Řezal jsem se celou dobu a Charlize to tady náramně seklo. 5. bludišťáků jak vyšije. Kdo dal míň je zasranej pravítkář a je mi ho líto že se neumí bavit . Zajímavé komentáře: Verbal

Vládcové Marsu (2009)

Jedna slabší hvězda za Traci, jinak je to srovnatelný s tureckýma hvězdýma válkama, jen míň vtipný.

Maso a krev (1985)

Nádherný historický film, škoda že už se takový netočej. Tady je vše, "realita" středověku, zábava, akce, holé kozy a geniální soundrack od pana mistra Poledourise. Nemůžu jinak než za plný počet bludišťáků.

Zloba - Královna černé magie (2014)

Touhle dobou k nám chodíval dráteník. A nejčko Štefan! Milej Štefan nedával na hodinách biologie moc pozor a místo aby Paróžnaju Karóvu Brandželínu přefiknul, ufiknul ji křídla. Neuspokojená vychovatelka připálených sirotků, se mu za to šeredně pomstila a potopila mu křižník Potěmkin. Pardon, proklela mu dceru Auroru. Milá Aurora byla lehce vazbička a proto ji princ Šampónek nedokázal polibkem prubudit. Aneb další úspěšně znásilněná pohádka "nejchytřejším" národem světa. Jednu slabou hvězdičku za tři tetičky, obzvláště za praštěnou Juno Temple.

Probudím se včera (2012)

Tohle by byla docela suprová česká komedie kdyby v hlavní roli nepózovalo to neherecké, obludné Mádlovic poleno. Jednu hvězdu navíc za Josífkovic pichnu ale dám .)

Dracula (1992)

Pro mě zatím, nejpovedenější zfilmování Stokerovi knihy. Zachovaný koncept vyprávění pomocí dopisů. Gary Oldman, je sympatický a zároveň démonický Dracula. Anthony Hopkins Excelentní Van Helsing. A sladká Winona Rider jako Mína, hmmm radost pohledět. Soundtrack, už je jen třešničkou na dortu.

Drákula (2013) (seriál) odpad!

chudák Bram Stoker, tohle už je nehorázná slátanina. nudný, nezajímavý, trapný seriál parazitující na jménu Dracula.