Ošetřovatel (2011) odpad!

Nééééé! Hlavně né mluvící zvířátka! Proč?! Komu se tohle líbí? I děti z toho musí mít trauma, když se mluvící lvi a medvědi a vlci a gorily snaží dostat svého ošetřovatele do kalhotek nějaké blbky.

Líbáš jako ďábel (2012) odpad!

Ježkovy voči! Kdybych nebyla v Maroku, tak bych jim to asi zbaštila... Ale proboha! SPOILER - oni unesou bábu (ať je to kdo chce) a nikdo to neřeší, místo toho nechají pošahané turisty se zbraněmi potulovat po poušti?! A jak si může nějaký socka bandita dovolit 3 ženy? A ani to nebylo vtipný, spíš na hlavu! O čem to vlastně bylo? Než jsem dopsala tento komentář, tak jsem zapomněla, o čem ten film byl. Viděla jsem to vůbec? Nevzpomínám si. Cože? Duben.

Robinsonovi (2007) odpad!

Nééé! Už dost! Už dost roztomilých 3D animovaných tvářiček hrajících celý film na citlivou strunu divákovu. Vždyť ten film je o ničem! Nemá žádný děj! Není vůbec zábavný a je úplně stejný jako jiné animované filmy. Oni to dělají schválně! Chtějí nám vymýt mozek! Hajzl Disney.

Auta 2 (2011) odpad!

Moc hezky udělaný, technicky dokonalý film. To se musí nechat. Pár fórků tam bylo, zápletka byla akční a napínavá. Druhý díl ale ztrácí originalitu oproti prvnímu dílu. Není tu nic nového a naopak film působí velmi klišé (looser hrdinou), vnucuje rádoby dobré myšlenky (přátelství znamená hodně), ale bokem mu unikají nesmyslné pointy. Příliš se film podobá světu lidí a auta tu nemají žádný účel - stejný film mohli natočit s lidmi. Co mě ale hodně irituje na tomto filmu, jsou rasistické, xenofobní a brutální kontekxty schované pod líbivou zástěrku ekologického hnutí. Kam proboha ta kinematografie spěje? Chápu, že zajeté stereotypy (nacista je vždycky záporák) se hodí, ale tohle je film pro děti! Vždyť v jedné scéně bylo umučeno auto! A nenadávejte, že spoiluju, tohle je fakt nechutný a fakt to přepískli!

Tokio X erotika (2001) odpad!

Bohužel musím dát odpad. Film byl příšerný, strašně natočený, prostě hrozný. Nejhorší zážitek z LFŠ 2011. Celou dobu jsem si přála vidět znovu Vodnické zpívánky!

Na doraz (2010) odpad!

Další odpad v mé sbírce. Mrzí mě to vůči lidem, kterým se film líbil, já ale musím říct, že prázdnější, stupidnější a trapnější film jsem dlouho neviděla. Pořád jsem čekala, kdy se film rozjede, kdy bude ta sranda, ty fórky - když jsem si přečetla, že se jedná o komedii. Po několika desítkách minut jsem si řekla, že se možná spletli a je to drama. Když jsem ale uviděla scénu SPOILER: kdy masturbuje hrdina i pes v autě!!! tak jsem pochopila, že film je skutečně odpad. Tento výjev z hlavy už nevymažu, škoda.

Divnej týpek (2009) odpad!

To si snad deláte legraci! Taková kravina. Ani myšlenka, ani příběh, ani legrace a ani zábava. Ani akce. Ani snaha o zajímavé či umělecké ztvárnění. Hovna, zvratky a hnusní nesympatičtí lidé. Prostě shit!

Piráti z Karibiku: Na konci světa (2007) odpad!

Efekty krásné, charaktery jako v minulých dílech, ale asi jsem pitomá - já vubec nechápala, co se děje. Takhle zamotaný film bych přirovnala k ruským románům typu Zločin a trest. Miliarda postav nečkaně se vynořujících a mizících, u kterých nevíte, zda jsou aktuálně živé, nebo duchové, nebo jiné zrůdičky. Rozhodně děj byl tak zamotaný, že pochybuju, že například děti se v něm vyznali.

Zatracení (1988) odpad!

Asi bych film neměla hodnotit, když sjem v půlce utekla z kina, ale musím říct, že tyhle pomalé meganudné záběry o ničem nejsou mým šálkem čaje. Třeba jednou Tarru pochopím, ale taková masochistka abych na to koukala zatím nejsem.

Sága o Njalovi (1980) odpad!

Po 18 minutách utrpení jsem byla ráda, že ještě žiju... Nelogické obrazy, příšerné zvuky a celkově nepochopitelný snímek vyhnal většinu diváků ze sálu a jen pár zvědavců "zda se nestane jěště něco, co by všechno vysvětlilo" si nechalo vymývat mozek až do konce díla...