Raubíř Ralf (2012)

Milý a pěkný film, který je nejen skvěle zpracovaný, ale obsahuje úžasné charaktery, které se v průběhu filmu vyvíjejí. Scénář je milý, vtipný a napínavý. Za poslední dobu jedna z nejlepších pohádek <3

Pán času - Plavba zatracených (2007) (epizoda)

Kouzelný díl, kupodivu jsem se na něj podívala z nostalgie po dlouhé době a říkám si, že ty Vánoční speciály jsou docela dobrý marketingový tah, jelikož je v nich všechno vysvětleno a jsou tudíž i pro lidi, kteří pořad běžně nesledují.

Špión (2015)

Naprosto úchvatná a po dlouhé době povedená komedie. Nechybí akce a napětí, ale hlavně je to sranda. Hlavní hrdinku si zamilujete a svitne ve vás světýlko naděje, že i blbá a tlustá ženská může něco dokázat :D

Deadpool (2016)

Geniální dílo, snad první superhrdina, který mi je sympatický. Superhrdina je totiž jenom super, ale rozhodně není moc hrdina. Je sobecký, sebestředný a hlavně si ze všeho dělá prču. Jeho humor se mi líbí a komunikace s divákem taktéž. Sebeironie a legrace nechybí.

Živí mrtví - Série 1 (2010) (série)

První série prostě pecka. Nejsem fanda zombie filmů, ale toto bylo napínavé, akční a skvěle promyšlené.

Bylo, nebylo - Série 1 (2011) (série)

První série rozhodně stojí za to. Zajímavý nápad a pohled na pohádky trochu z jiného úhlu.

Náhradnice (2011)

Jedna z mých nejoblíbenějších romantických komedií. Vtipné momenty, super nápady a všechny ostatní vedlejší postavy měly charakter a nebyly jen ploché křoví. A samozřejmě David Tennant. Já su něco podobného, jako ta baba (ne ta hezká), takže jsem se nad tím rozplývala, chápete mě?

Blackpool (2004) (seriál)

Héééj, jsem si říkala: "Co to jako je?" když detektiv s hlavním podezřelým začali vesele tancovat a zpívat. On je to krimi-muzikál? A nebyl to jen krimi-muzikál. Postupně se z toho stalo rodinné psychologické drama, pokračující romantickou komedií a končící jako pohádka. Pořád všechno muzikál. Já ty Brity miluju. A Davida Tennanta!

Fakjů pane učiteli (2013)

Klasika ze školního prostředí. Jo, ona to byla komedie? Aha. Hahaha. Ne, teď doopravdy - sranda to je.

V Bruggách (2008)

Nádherný film, citlivý a to napětí (i když se tam zdánlivě nic neděje).