Pod pokličkou (2000) (pořad)

Jo, člověk se tam občas dozví něco nového.

Víkend (2005) (pořad)

Občas se tam objeví i dobrá reportáž o něčem zajímavém. Jako kulisa k jiné práci je to docela fajn.

Tudorovci (2007) (seriál)

První díl mě ani trošku nezaujal. Nelíbí se mi výběr herců, dabing (za ten neviním seriál) ani to, jak byl aspoň ten první díl postaven.

Lotrando a Zubejda (1996)

Moc pěkná pohádka, líbí se mi děj i podání a dialogy taky nemají chybu. Super. :)

300: Bitva u Thermopyl (2006)

Další historický patos. Způsob ztvárnění mě ani v nejmenším nezaujal. Je to jen jeden z mnoha filmu, které stojí jen na efektech, ohromných "dechberoucích" scénách a vymakaných umělých chlápcích. Těm, kdo od filmu očekávají efektní obraz, se to musí moc líbit, ovšem pokud někdo touží po kvalitním ději, dialozích atd, ten musí být zklamán.

Gladiátor (2000)

Za předpokladu, že bych se nezajímala o historii a nevyznala se v ní, tak by se mi asi film líbil. Ale vzhledem k tomu, že o dané období jsem se hodně zajímala, musím říci, že historická hodnota je nulová, některé scény jsou až směšné. Přesto film nezavrhuji, neboť uznávám, že spousta lidí z něj může mít velký požitek. Komu by se nelíbil příběh hrdiny, který o všechno přijde a chce se pomstít? Věčné téma navíc oděné do historického hávu, který je pro mnohé o to přitažlivější. Nicméně Scott umí lepší.

Západní vítr (1999) (seriál)

První díly nebyly tak strašné. Vlastně byly dokonce docela dobré a koukatelné.

Milenci a vrazi (2004)

Knihu jsem nečetla, snad je lepší než film. Měla jsem problém zařadit film do nějaké "škatulky", jako komedie mi to moc nepřipadá. Příběh rozhodně není špatný, ale provedení filmu bohužel je.