Byt (1968)

Miluji výtvarno a tento počin naprosto uspokojuje mé touhy po geniální výtvarné šílenosti.

Dívka a kouzelník (2009) (TV film)

Obsah není špatný, nicméně je trestuhodně nevyužitý. Je to jen pouhé vyprávění děje. Největší výhrady mám ke kameře, hudbě a pojetí filmu. Vždyť chybí jakékoli prokreslení emocí, vtahnutí diváka do děje a oživující prvky. Film je poměrně tragický a přitom člověka ani trošku nezamrazí. Psychologie postav mohla být daleko detailněji nastíněna. Také by nezaškodilo místy navodit atmosféru vhodnějšími zvuky, hudbou. Je to jako sledovat krajinu z rychlíku. Kde jen jsou časy Spalovače mrtvol...Hodnocení někde mezi ** a ***

Star Wars: Klonové války (2008)

Fanoušek zmlsaný parádními hranými díly Star Wars může očekávat jen velké zklamání. Dialogy postrádají jakoukoli úroveň, zápletka je celkem primitivní. Dost dobře nechápu, jak se na tomto mohl postavit celý film...

Prci, prci, prcičky (1999)

Ani jako puberťačce (když to tu bylo hitem) se mi to nelíbilo. Vždyť je to o ničem. Naštěstí je tam pár vtipných scének, jinak je to utrpení.

Spice World (1997)

:D A jak jsme na tom za mala ujížděly...:D

SOS (2004) (pořad)

Strašná kokosina, ale občas je to fakt k zasmání a o to jde...:) Lepší Tele Tele..A ten Roman je sympaťák. :)

Kvaska (2007)

Akorát Dan Landa to zachraňuje, hlavně hudbou. Vondráčková je příšerná herečka i zpěvačka.

Discopříběh (1987) odpad!

Možná, kdybych tu dobu zažila, vnímala bych to jinak. Ale asi ne. Připadá mi to jak z jiné planety.

Svatba upírů (1993)

Má to v sobě jistý humor. Nemůžu si pomoct, ale docela se mi to vždy líbilo.

Gorodok (1993) (seriál)

Vypadá to hrozně, ale není to tak špatný. Hlavně, že je to rusky. :)