Muž jménem Ove (2015)

Byla to vlastně komedie? Ani nevím, vtipné to místy bylo opravdu hodně, ale zároveň to není vůbec typický představitel klasických dramaticko-komediálních filmů. Film si po celou dobu drží velmi silný příběh s mnoha smutnými momenty a na konci člověk začíná chápat jaký Ove ve skutečnosti je. Skvělá scéna byla, když Ove řeší jeho přátelství s Runem a jejich rozkmotření na základě neshody mezi Saabem a Volvem.

Muž z Acapulca (1973)

Možná jsem na to koukal jen ve špatný náladě, ale přišlo mi to jako hrozná pitomost. Chápu že to byl záměr, je místy je to vážně až příliš dementní. Obecně námět je to zajímavý, ale rozhodně nevidím důvod proč by to mělo mít tak vysoké hodnocení.

Muž z Vysokého zámku (2015) (seriál)

Po pilotu: Tohle má atmosféru, úplně z toho mrazí. Jen trochu zatím trochu nerozumím ději, nicméně chápu, že seriál se teprve rozjíždí.

Na doživotí (2007) (seriál)

Super humor a slovní hříčky :-)

Narcos (2015) (seriál)

Pro mě pravděpodobně nejlepší seriál, co mě na obrazovce potkal. O hodně překonává i slavného Dextera nebo Homeland.

Narcos - Season 1 (2015) (série)

Opravdu vynikající záležitost. Nečekal bych, že něco tak snadno překoná Homeland a Dextera v mých nejoblíbenějších seriálech. Je neuvěřitelné, kam až se Pablo Escobar dostal.

Na sever od slunce (2012)

Krásné záběry v krásné přírodě. Jednoduchý příběh ve kterém bych rád viděl alespoň kousek toho, co oni.