Dvojí hra (2009)

Zpočátku jsem vůbec nechápal, o co jde, ale v půlce jsem tomu přišel na chuť a na konci se mi to dokonce i líbilo. 70%.

Serge Gainsbourg: Heroický život (2010)

Tolik invence jsem rozhodně v biografickém snímku nečekal. Uznávám, že pokud bych Serge vůbec neznal, tak bych to možná místy neocenil. Naštěstí mám Gainsbourga rád a filmem jsem byl nadšen. P.S.: Věčná škoda Lucy Gordonové:-((

Coco Chanel (2009)

Šlo to absolutně mimo mě. Audrey sice mám rád, ale na mladičkou Coco už je příliš "zralá". Film mě nudil, a Coco mi připadala jako nesympatická mrcha. Jediný pozitivní prvek byl Balsan, bez kterého by tenhle film byl opravdu o ničem.

Muži, co zírají na kozy (2009)

Velmi neotřelá komedie... Po druhém zhlédnutí musím uznat, že to je jedna z nejlepších komedií, co jsem za poslední dobu viděl.

Ulovit miliardáře (2009)

Když to člověk bere jen jako karikaturu, kde se nedá mluvit o hereckých výkonech, jen se koukat na slepenec taktik českého podsvětí, tak to baví. Teda aspoň mě to bavilo - nepopadal jsem se sice celou dobu za břicho, ale co se dá od Vorla čekat?

Max Payne (2008)

Příběh, který je v každém druhém akčňáku, ale tady to ozvláštňuje úžásná stylovost a atmosféra. Maxe jsem hrál akorát druhý díl, ale co si pamatuju, atmosféru to mělo téměř stejnou.

Velká ryba (2003)

Čekal jsem od toho víc - vlastně ani přesně nevím, co jsem čekal. Prostě mi to nějak nesedlo.