Harry Potter a Kámen mudrců (2001)

Proste a jasne... Serie ktera me po X letech opet donutila cist knihy... Nad tim cim to presne je spekulovat radeji nebudu... Filmova zpracovani techto knizek taky nepotrebuji nijak zvlast hajit a snesou i nejprisnejsi kritiky ;-)

Galaxy Quest (1999)

Priznavam, jsem velky fanda StarTreku (i kdyz ke skutecnym trekkies nepatrim) a sci-fi vseobecne. U tohoto filmu jsem se neskutecne skvele bavil.

Loose Change 2nd Edition (2006)

Jeste nedavno jsem byl vuci temto vecem celkem chladny a navic me tupi americani nijak neberou, takze jsem se o udalosti z 9/11 uz zpetne nijak nezajimal a ani nechtel... Ovsam nazazil jsem na web 911.yweb.sk ktery jsem si trochu prosel a nasledne me to privedlo k shlednuti dokumentu Loose Change 2nd Edition, 911 Mysteries Demolitions a 911 In Plane Site! Kazdy kdo ma alespon trochu zdravy rozum a shledne tyto nejasnosti (zamerne nepouzivam vyraz "dukazy"), musi mu byt jasne ze tady opravdu neni v poradku zkoro nic z toho, co jsme pred lety videli v primych prenosech! A pokud nic jineho, urcite se udalosti 9/11 nestaly tak, jak to v oficialnich zpravach tvrdi americka vlada a vysetrujici urady (FEMA a spol)! Nabizi se otazka, jestli by opravdu byla americka vlada schopna spachat na svych vlastnich lidech takove zverstvo a s klidnym svedomim si odpovim, ze by me to nijak zvlast neprekvapilo, jen je skoda ze uplnou pravdu se asi nikdy nedovime... Nebudu tyto dokumenty hodnotit podle kvality zpracovani ale podle obsahu a proto plny stav! Jeste doporucuju tem ktere tyto veci alespon trochu zajimaji, shlednout i dokumenty The Power of Nightmares a Zeitgeist, ktere se netykaji primo udalosti 9/11, ale castecne se jich dotykaji taky.

911 Mysteries Part 1: Demolitions (2006)

911 in Plane Site (2004)

Sunshine (2007)

Jsem sci-fista a proto jsem se na tento film tesil... Bohuzel zbytecne... Naprosto souhlasim s uzivatelem POMO... Tak nezajimavy sci-fi film jsem uz dlouho nevidel !! Prirovnani k Horizontu udalosti vcelku sedi, ale porovnavat je to bych Horizont urazil a i zatracovane Jadro je o tridu lepsim/zajimavejsim filmem... Dve hvezdicky davam jen za Chrise Evanse a proto ze je to muj zanr...

BloodRayne (2005)

Je to uz doslova trapne jak na tohoto ubozaka vsichni nadavate... Tedy ne ze by to byl buh vi jakej Spielberg, ale vseho moc skodi... Videl jsem v tomto mesici BloodRayne a Sam v temnote a presto ze to neni extra trida, na to co tady vsichni pisete to rozhodne neni! Nevim co presne vam Uwe udelal, ale videl jsem daleko zrudnejsi a hroznejsi filmy, ktere by zaslouzily daleko nizssi hodnoceni, nez treba tento...

Světák (2006)

No zas takova hruza jak tady popisujete to rozhodne nebyla!! Teda ne ze by to byl buh vi jak spickovej film ale libil se mi! Ten dav profi kritiku na ktery tady u kazdeho druheho filmu narazim me fakt zacina bavit - strhat umite temer vse ;-)

Ajťáci (2006) (seriál)

Jednim slovem NEUVERITELNE!!! Tato profese (IT) je mi vic nez blizka a proto jsem to trochu podcenoval, ale po prvnim dile bylo jasne, ze to je neco co tady dlouho nebylo (tedy pro mne)!!!

Drtivý dopad (1998)

Nelze to nesrovnat... Tohle je podstatne lepsi zpracovani, nez cely Armageddon! Uz jen pripravy ktere trvaly skoro dva roky misto 18-ti dnu hovori za vse! A misto obsazeni desitky hvezd se zamerili spise na film samotny ;-)