• Krátkometrážní

Tři dny ke svobodě (2010)

Solidní námět, ale jinak? Přimíchal bych víc emocí, inteligentnější zápletku,...

Vězeň (2001)

Z toho námětu mohlo možná ještě něco být, ale zpracování? Bída.

127 hodin (2010)

Nevím, co jsem vlastně čekal, ale tohle ne. Po zhlédnutí traileru jsem byl tak nabitý emocemi, že to, co mi nabídl film, byl jen slabý odvar pro má očekavání po traileru.

Pohřben zaživa (2010)

Koukám, že tvůrci se předhánějí, kdo natočí film v těsnějším prostředí. Říkal jsem si, že už výtah je na celovečerní film dost malý. Ale rakev? To je umění!

Město (2010)

Affleck válí. Jako herce ho odepsali, on jim ale ukázal, že má talent na něco jiného. Režie těhlech ryzích thrillerů mu jde opravdu skvěle.

Osm statečných (2006)

Mám rád podobné dobrodružné filmy plné emocí, když jde eště k tomu o zvířata. Občas je potřeba vidět takový příběh se šťastným koncem.

Truman Show (1998)

Zatraceně geniální film o manipulaci, ale plných 5 to není.

Saw 3D (2010)

Po pravdě jsem neviděl ani jeden Saw, tudíž nevím jak to hodnotit. Ale rozhodně si jako závěr sedmidílné série představuju o dost větší nářez. A hlavně: Nějakou satisfakci pro diváky, kteří museli 7 dílů sledovat strašné utrpení nevinných lidí a teď jim ve velkém závěru naservírují jen pomstu v podobě řetězu u nohy.

Frozen (2010)

Kdo by byl řekl, že na téma "3 lidi zaseklí na lanovce" půjde natočit celovečerák. Každopádně jsem si málem ukousal prsty. Je to jeden z těch filmů, které nevyženete z hlavy.