Zlodějská partie (2009)

taký priemer, veľmi neprekvapí, ale za jedno pozretie to stoji. Heslo filmu: "Nas nedogonyat!"

Ďábelský Santa (2005)

"Trošku" čiernejšie poňatie vianočných sviatkov prináša solídnu zábavu, len škoda, že nadupaná úvodná scéna dala latku príliš vysoko, ktorej sa dej celého filmu nedokáže ani len priblížiť, vzhľadom na to je aj dĺžka filmu adekvátna. V konečnom zúčtovaní 6/10

Beckett (2021)

Netflix by mal ostať pri produkcii seriálov a celovečerákom sa oblúkom vyhnúť!

Reparát (2016)

Už tu boli aj lepšie ''sandlerovky'', jedna hviezda za Paulu Patton a druhá za ten neľútostný girl's fight.

Živý terč 2 (2016)

Hard target je moja najobľúbenejšia Van Dammovka, na ktorú nedám dopustiť, jej pokračovanie je však slabé ako trikrát vyluhované čajové vrecúško. Je zreteľné, že sa Reiné silou mocou pokúša kopírovať Woo-a, lenže typické Woo-ove spomaľovačky sú tu neefektívne a nepomáhajú tomu ani tie holuby a jej direct-to-DVD release je opodstatnený. Holt Reiné nie je Woo, Knepper nie je Henriksen a koniec koncov ani Adkins nie je Van Damme.

Sousedi 2 (2016)

za 2 podarené scény 2*

Smrtící zatykač (1990)

Tak Van Damme sa môže pochváliť aj omnoho lepšími kúskami... Strašná slabota, až z toho srší amaterizmus.

Teror (2011)

amaterizmus najhrubšieho zrna... v hlavnej úlohe vyhorený Nicky, na úroveň ktorého sa zúfalo snaží padnúť Nicolka, scenár dodaný perspektívnym Karlom Gajdusekom, ktorý tu očividne cibril techniku na neskoršie úspešné projkety a to celé pod taktovkou ostrieľaného mohykána Schumachera - na papiery to vyzerá celkom sľubne, až sa človek zamýšľa nad tým, kde sa stala chyba... Ukrutná nelogickosť správania sa postáv zabalená v lacnom televíznom spracovaní nám prináša celkom slušnú frašku.

The Hire: Chosen (2001)

tak toto by sa skôr hodilo na nejakú ľadovú revue a s tým hudobným doprovodom som si už predstavoval súboje Pľuščenka s Jagudinom vo vrcholnej forme... Ale ten záver s nálepkou Hulka trefný.