Bonnie a Clyde (1967)

Slušná podívaná, škoda ale, že sú tu Bonnie and Clyde príliš idealizovaní a rádobyinteligentní... stačí sa pozrieť na ich skutočné fotky a už z ich hlúpych pohľadov je jasné, že najprefíkanejší v skutočnosti neboli.

Panic je nanic (2006)

Nebol to zrovna Stanley Kubrick, ale nechápem ten podstatný rozdiel medzi týmto a napríklad Gymplom, ktorý má hodnotenia výborné. Tí chlapci pre mňa boli rorvnako cool umelí ako aj tí s Gymplu.

Studený jak kámen (1991)

Nič moc béčko ale Henriksen je fajn - de facto zachraňuje snahu Boswortha robiť zo seba tvrďáka. Ako malý by som to iste žral.

Annie Hallová (1977)

Ten človek mi bol tak strašne podobný, ten jeho postoj.. dokonalé.

Letiště (2006) (seriál)

Čo proti tomu ľudia majú, pozrite si niekedy seriál, ktorý točia slováci, to je teprv odpad.

Kurýr 3 (2008)

Tak oproti dvojke bola trojka sklamaním. Plán záporáka bol nielen ako vždy extrémne zložitý ale tentoraz aj hodne nelogický. Keď išlo o obyčajné prevezenie, tak prečo potreboval zrovna Franka Martina či iného superjazdca? Prečo mal ten prvý vodič náramok, keď pracoval dobrovoľne? Ako môže taký profík nechať nezabezpečené auto (aby mu ho ukradol ten druhý vodič) a to dokonca dvakrát (druhýkrát mu kľúče zobrala tá baba keď chcela stríptíz). Navyše to auto malo gombíkové zapaľovanie, tak odkiaľ vlastne ten kľúč zobrala? Čo sa týka filmu boli tu horšie natočené bojové scény, pri krátkych prestrihoch nebolo jasné, kde sa kto s kým bije. Takisto nerozumiem, keď Frankove auto bolo čierne a mercedes prenasledovateľov bol čierny, tak prečo ešte aj všetky ostatné autá na ceste museli byť čierne, veď sa v tom nedalo orientovať pri tej naháňačke. Náramok s bombou bol skutočne ohromne originálny, ak som to nevidel v 10 filmoch tak ani v jednom a konečne to že dá "T-Bagovi" svoj vlastný náramok bolo fakt jasné a ani som nepochopil prečo sa vlastne od toho auta odpútal, keď vedel, že akonáhle sa vzdiali tak vybuchne? Dalo sa to pozerať ale malo to priveľa chýb oproti ostatným dielom.

Franklin (1997) (seriál)

Franklin umí počítat, i tkaničky si zavázat - ja som to síce videl už ako dospelý, ale tie príbehy fakt mali niečo do seba.

Maska (1995) (seriál)

Ja som to tak nenávidel...

X-Men (1992) (seriál)

Celému tomuto seriálu dávam za dobré iba fakt, že bojuje proti zbytočným predsudkom - to sa dá aplikovať aj voči zbytočnej nenávisti k menšinám v skutočnom svete. Inak to bola príšerná nuda.