Wally

okres Olomouc

1 11 21 30 37 38 39 40 následující >>
    • 9.6.2010  16:51
    Na kometě (1970)

Nedokážu ani říct proč, ale já se prostě nebavil a nudilo mne to. Nic proti panu Zemanovi, ale moje očekávání byla napoprvé veliká a asi proto sem byl zklamán. Třeba napodruhé změním názor, ale pro tentokrát pouze 2*.

• 9.6.2010  16:49

Asi nejlepší zpracování Jánošíkovi legendy. Kdo na konci neuroní slzu, nemá srdce :-)!

• 9.6.2010  16:46

V mých očích asi jedna z nejlepších komedií v historii české kinematografie. Většina národa starší 25 let dokáže odrecitovat nejen 'Jak lvové bijem o mříže', ale většinu dialogů ve filmu a to si myslím, že o moc filmech zase až tak říci nejde. Pro mne jednoznačně jeden z pěti nejlepších českých filmů!

• 9.6.2010  16:43

Určitě se jedná o film, který mezi lidmi zlidověl a spoustu povedených hlášek typu ('Trvám na opakování ceremoniálu!, Neber úplatky, neber úplatky nebo se z toho zblázníš apod') používáme doteď. Nevím však proč, ale v mých očích nedosahuje úrovně Marečka nebo Špenátu... dávám pouze 3*.

• 9.6.2010  16:38

Jeden z prvních týnejdžrovských filmů...vlastně takový průkopník po kterém se otevřeli dveře dalším již méně povedeným filmům jako Rafťáci nebo Experti. Asi to není film na který by člověk chtěl koukat vícekrát, ale poprvé jsem se bavil a nebál bych se to doporučit komukoliv, kdo se chce zasmát.

• 9.6.2010  16:29

Když jsem tento film viděl poprvé nebo podruhé, tak jsem moc nechápal, proč se lidem líbí, proč se mu rodiče smějí...přišel mi spíše trapný a neuhlazený. Časem jsem však pochopil, že hlavně tohle je jeho hlavní přednost a musím uznat, že teď když na tento film příjde, tak se neskutečně bavím. Doporučuji každému vyzrálému filmovému fanouškovi.

• 9.6.2010  16:23

Báječná, skvělá a zábavná česká klasika s úžasnými českými hereckými legendami. Asi se nenajde moc lidí, kteří by nevěděli o co tady GO, takže není potřeba se více rozepisovat. Prostě bomba na pobavení!

• 6.6.2010  08:25

Člověk si musí odmyslet nic moc zajímavý příběh a pak může být spokojený. Přesně tak jsem to udělal já a tak jsem se při sledování tohoto filmu opravdu bavil. Nádherně vytvořené prostředí (jen škoda, že neexistuje v reálu), J. Gyllenhaal konečně vypadá jako chlap (i když Zkrocená hora ve mne stále zanechává divný pocit) a krásnější herečka než G. Arterton snad v současnosti neexistuje (nevěřil jsem, že by mohla být ještě hezčí než v Souboji Titánů). Pro pobavení a relaxaci super film.

• 3.6.2010  14:33
    Oko (2008)

Originálu se to nepřiblížilo, to je fakt....ale, když koukám na horor, tak nečekám dech beroucí příběh se skvělou zápletkou (pokud to tak je, tak je to super), ale chci se pobavit, leknout nebo cítit mráz v zádech. Leknul jsem se nejednou a navíc jde o duchařinu, což je vždycky lepší. Dávám 3*, protože to považuji za průměrně dobrej/špatněj horor.

• 3.6.2010  14:11

Přemýšlím, proč se takové zkušené herecké osobnosti jako K. Knightley nebo A. Molina upíší k hraní v takovémto filmu, který nudí, je zdlouhavý a za celou dobu vás ničím neupoutá. Jediné, co stojí za zmínku byly krásné záběry okolní krajiny. Pokud plánujete u filmu usnout, pak doporučuji...o nic totiž nepříjdete.

• 3.6.2010  14:05
    Carrie (1976)

Nevím jestli to je tím, že jde opravdu již o starší film, ale z tohoto filmu mám rozporuplné pocity....ve své době to možná mohl být hit, ale mne tento film ničím nějak výrazně neuhranul. Možná je to i tím, jak jsme teďka všichni z kin namlsaní nejrůznějšíma efektama a pak se není čemu divit, že starší 'horor' je spíš k usmátí. Pro mne nejstrašidelnější byla matka Carrie z které mi šel opravdu mráz po zádech. Ale jinak....2* budou muset stačit.

• 1.6.2010  11:35

Nádherná, hudby plná pohádka, která vás dojme a pokud ne, tak jste divný :-) Příběh trošku zidealizovaný a plný náhodných setkání a činů, ale komu by to vadilo? Největší předností tohoto filmu je hudba. Uměl bych si představit, že ve filmu nezazní ani slovo jen hudba a přitom bych rozuměl a víc nepotřeboval. Navíc herecký výkon hlavního hrdiny v podání F. Highmora je excelentní a skvěle mu sekundují jeho 'rodiče' K. Russell a J. Rhys Meyers. Prostě suma sumárum koukněte na to a nebudete litovat.

• 31.5.2010  10:52

Předně musím říct, že jako fanouška původního snímku z roku 1981 mne to velice zklamalo - je to mnohem agresivnější (proč?), černý Pegas (co to má být?), džinové vypadající jako ohořelé zbytky z táboráku a hlavně se neodpouští absence mého dětského - hrdiny zlaté sovy Buba. Tak to teda ne....byla moje první reakce. Pokud však do kina jdete a dokážete se odprostit od výše zmíněných faktů, pak vás čeká příjemně strávený čas, nepřeberné množství krásně zpracovaných mytologických postav a akce, akce, akce... Dal bych i 4*, ale jako zklamaný fanoušek originálu zůstanu u 3*.

• 31.5.2010  10:30
    Jumper (2008)

Z počátku se to jevilo jako velice dobře podchycený nápad...kdo z nás by si nechtěl jen tak 'odskočit' na Havaj, pyramidy v Gíze nebo pro penzi do banky? Jasné taky bylo to, že se to 'někomu' líbit nebude ať už by to byla slavná CIA, správce pyramid, ředitel banky nebo záhadní Paladinové. Konfrontace těchto dvou stran byla jasná již od začátku a vůbec to nevadilo. To, co však vytvořil pan režisér z tohoto nadějného začátku v druhé polovině filmu je však skoro na provaz! 'Skoků' bylo tolik, že už to nebylo ani efektivní ani zajímavé a neuvěřitelně to rušilo...příběh se stal hloupým, role záhadné matky v podání D. Lane zbytečná, herecké nadání H. Christensena již poněkolikáté nulové atd. Pochvalu si snad zaslouží jen světlý přeliv Samuela L. Jacksona a herecký výkon J. Bella, který se objevil až v druhé polovině filmu, ale i to mu stačilo, aby zastínil ostatní. Víc než na 2* to nebylo.

• 28.5.2010  10:45
    Sex 100+1 (2007)

Když se po pár minutách odhalila hlavní zápletka filmu, tak jsem si řekl, že by to mohlo být fakt zajimavé a těšil jsem se na to, jak s tím hlavní hrdina naloží. Kterej chlap by takový seznam nechtěl? Teda pokud by na něm nebylo jen jedno jméno :-) Prvních cca 40 minut jsem se i bavil a mělo to spád. K tomu plejáda opravdu hezkých hereček nebo spíše modelek. Druhá polovina filmu však byla rozplizlá do nezáživných situací a keců. V závěru filmu se pak objeví Winona Ryder, která je stále velice půvabná. Když překousnete ne moc povedený konec, pak myslím, že nebudete litovat. Osobně bych však doporučil spíše jiný film podobného ražená a to Klikař Charlie. U toho sem se bavil víc.

• 26.5.2010  15:53
    Riziko (2000)

Dobrej film z makléřského prostředí. Lehce předvídatelný děj, ale dobře chycený a ve finiši vám ani nevadí, že jste v půlce filmu tušili, jak to všechno dopadne. Vin Diesel se mi v té roli líbil a přestože nemám G. Ribisiho zrovna v lásce, protože když mluví tak 'mečí' jako koza, tak bych ho za tuto roli pochválil. K dané oblasti podnikání jsem lehce přičichl a proto dávám 3* a film doporučuji i neznalcům...thriller, který nenudí.

• 26.5.2010  11:35
    Horton (2008)

Průměrnej animáč, kterej neurazí, ale ani nijak nenadchne a to je asi jeho největší mínus - vezme vám necelou hodinu a půl času a přitom ve vás nic nezůstane. Ani negativní ani positivní.... Konec byl příšerně americkej, kdy dobro zvítězí a zlo je poučeno a obráceno na víru dobra. Spíše pro děti...

• 26.5.2010  10:30
    Slunovrat (2008)

Tohle zase nebylo tak špatný. Někdy když člověk od filmu nečeká zázraky, tak překvapý. Sice to nebylo nic originálního s převratnými vizuálními efekty, ale párkrát jsem se lekl (což od hororu očekávám). Trošku mne mrzí, že hned od začátku jsem tušil, kdo je ten špatnej a opětovně špatný výkon S. Ashmora. Možná jsem zaujatý, ale tenhle 'týpek' je mi strašně nesympatický a nenapadá mne film, kde by slušně zahrál. I tak ale dávám 3*.

• 25.5.2010  15:16
    2Bobule (2009)

Tak tohle pokračování se fakt nepovedlo. Příběh bez nápadu, věčně opilej Hádek s Langmajerem, kteří se půlku filmu motají zleva doprava a bolí je hlava z opice. Místo Krampola dát Laufera a máme tu Kameňák 4 se vším všudy. Když šel tento film do kin chtěla na něj přítelkyně strašně jít. Přemluvil jsem ji tenkrát na něco jiného, i když byla zklamaná a říkala, že mi to nikdy nezapomene. Sama teď však uznala, jak to byl skvělý nápad ...jen bychom vyhodily peníze. Velké zklamání. Jednu hvězdu dávám za nádhernou Terezu Voříškovou.

• 23.5.2010  17:38
    Penelope (2006)

To, že jde o britskou komedii s docela slušným obsazením mělo být zárukou jakžtakž dobrého filmového zážitku. Alespoň u mne platilo 'opak je pravdou'. Od filmu, který je popisován jako komedie bych čekal, že se během jeho sledování zasměji více než jednou. Film byl originální snad jen tím, že hlavní hrdinka nosí prasečí rypáček. Jinak docela nadějný námět byl natočen plytce, zdlouhavě a ne moc záživně. Navíc mi neuvěřitelně lezla na nervy uječená role matky Penelope v podaní Catherine O'Hara. Kdo hledá komedii a chce se zasmát, tak tohle není podle mne ten správný film.

• 21.5.2010  20:13
    Chuť lásky (2007)

Morgana Freemana jsem viděl hrát již v mnoha a mnoha filmech, ale tento film byl bezkonkurenčně zatím nejnudnější. Neříkám 'nejhorší', protože některé tzv thrillery v kterých hrál byly po obsahové stránce horší, ale tak nudný si troufám říct, že ebyl žádný. Téma lásky v různých podobách byl určitě dobrý nápad, ale chyběl tomu šmrnc. Kdybych 80 minut filmu prospal, tak bych o nic nepřišel, protože stačilo chytit prvních a posledních 10 minut a o nic bych nepřišel. Z mého pohledu dobré téma, dobrá myšlenka, ale špatná realizace.

• 20.5.2010  21:35

Velké očekávání a následně lehké rozčarování. Film trpí faktem, že je částí většího souboru. Parádní digitální vytvoření zvířat - medvědi jsou fakt boží - a přeměny se povedly. Na druhou stranu jsem až do konce filmu nepochopil, co je to ten 'prach' vlastně zač. Nehledě na otevřený konec. Bude vůbec nějaké pokračování?

• 18.5.2010  11:36

Asi by bylo nefér tvrdit, že jde o špatný koncert. Shakira určitě zpívat umí, pohybově a výrazově je jednou z nejlepších zpěvaček současnosti a je to hooodně hezká ženská. Na druhou stranu těch hitovek na tomto koncertu moc nebylo a já osobně si vybavím snad jen La Torturu a poslední duet s Wyclef Jeanem. Dobrý průměr.

• 18.5.2010  11:29
    Gauneři (1992)

Po zkouknutí tohoto super snímku sem pan Spokojený. Herci nevylezou z jedné garáže a film je plný košatých dialogů, tak jak jsme si u Tarantina zvyknutý. Psychoušskej tanec v podání M. Madsena je nezapomenutelný...

• 17.5.2010  12:52

Začalo to jako jedna z největších nechuťáren, co jsem viděl, ale postupně se vytratil náboj a herci svýma přihloupýma dialogama nevýslovně nudili. Jak píše Malarkey - kdyby tam ke konci pořád někdo neřval bolestí asi bych tomuto snímku nevěnoval vůbec pozornost. Jednu hvězdičku dávám za to, že něco takového ve skutečnosti bylo možné a druhou za krásnou M. Hilgaredu. Víc si to při vší snaze z mého pohledu nezaslouží...

• 17.5.2010  12:46
    10 000 př. n. l. (2008)

Tak tohle byla tragédie...příběh dlouhý a nudný...možná až stupidní. Herci s pečlivě zastřiženým bíbrem jsou úplně mimo a digitálně vytvořená zvířena vypadá jako halda plyšáků, které si bere dcera k hraní když se nudí, což v době vyspělých počítačových triků vede k zamyšlení, zda se R. Emmerich nerozhodl záměrně vytvořit parodii, ale nebyl pochopen. Zbytečná ztráta času...pusťte si Cestu do pravěku a budete mít lepší zážitek.

• 17.5.2010  11:29

Rozhodně velice zábavná věc z prostředí 70. let. Vždycky u mne film dostane větší náboj, když člověk ví (případně si zjistí jinde), že se něco takového mohlo ve skutečnosti opravdu stát. Takový film mne pak o to více pohltí a hlavním hrdinům (nemusí být vždy kladní) o to více fandím. Stejně tak to bylo i u tohoto filmu, kdy jsem bandě kolem J. Stathama přál úspěšné provedení bankovní loupeže, kousal si nehty když jim hořela koudel u zadku a mačkal palce, když jim šlo o krk. Film ubíhal velice plynně a celá stopáž uběla jako voda při povodních. Určitě doporučuji ke shlédnutí všem fanouškům.

• 15.5.2010  12:11
    Barbarella (1968)

Po hodně dlooohé době jsem narazil na tento film a protože jsem si z děje nic nepamatoval, tak jsem si k němu sendul a .... ze začátku mi to přišlo hrozně legrační a pořád jsem doufal, že z toho 'něco' bude, ale nebylo a musím říct, že jsem byl zklamaný. Přiznávám, že jsem to dokoukal jen kvůli spoře oděné J. Fondové, která byla prostě fakt sexy, protože příběh mi přišel hrozně hloupý. Vím, že k tomuto filmu se vrátím zase až již nebudu opět vědět o čem vlastně byl...dřív ne.

1 11 21 30 37 38 39 40 následující >>