Neznámý (2006)

Exkluzívne herecké obsadenie, prevarený námet, lacná realizácia. V celom filme ani jeden moment, ktorý by zvrátil fakt, že si na tento počin už zajtra ani nespomeniem.

Nezvaná (2009)

Stokrát prevarená pointa na mňa zapôsobila skôr pozitívne, a tak môžem tento film s kľudným svedomím hodnotiť, ako priemerný thriller, ktorý za to jedno pozretie stojí. Nenudil som sa, ale už zajtra si nespomeniem o čom to bolo. 60%

Nezvaný host (2007)

McCarthy už druhýkrát v rade uplietol z hovna bič.. Tento film je tak ľudský, že už viac snáď ani nemôže byť.. 90%

Než ďábel zjistí, že seš mrtvej (2007)

Starigán Lumet sa na posledný odpočinok veru ešte nechystá. Čo je samozrejme dobrá správa. Jeho nový projekt je abnormálne ťažkým sústom, pretože úzkosť hlavných hrdinov ide doslova pod kožu. Oddýchol som si snáď len pri pohľade na nahé telo zvodnej Marisy Tomei. Keby som mal vyzdvihnúť len jednu jedinú vec určite by to musel byť výkon P. S. Hoffmana. Je to macher a verím mu každé prdnutie. Váhal som dosť vážne aj nad full hodnotením, zatiaľ však takto.

Než si pro nás přijde (2007)

Som rad, ze ma dvaja charizmaticki starici nesklamali. Vidiet plece pri pleci Morgana Freemana s Jackom Nicholsonom, to veru nie je kazdodenna prilezitost. Prijemne ma vsak prekvapila chemia, ktora medzi nimi vyborne funguje. Este viac to zvyraznuje vysledny (velmi pozitivny) dojem. Pribeh ako taky je tematicky velmi vazny, ale ako som sa presvedcil, aj samotna rakovina moze dvoch chlapov za zenitom vyburcovat k velmi vtipnym situaciam. Zaverecne pasaze su velmi pekne. Na jednej strane plne dojimavych scen, na druhej zas plne nadeje. Jednoducho pojaty film, ktory mi dal ozaj vela. Uz len pre tu zohratu dvojku to treba bezpodmienecne vidiet.

Nikde v Africe (2001)

velmi zasluzeny oscar. vynikajuci film s moc moc silnym pribehom...urcite sa k nemu este niekedy vratim, aj napriek dlhej stopazi ide o lahodku.

Nikdo mě nemá rád (1959)

truffaut a jeho nahlad do sveta dospievajuceho decka, ktore celi jednemu maleru za druhym. aj ked som cakal viac ani sekundu som sa nenudil.

Nils Holgersson (1980) (seriál)

le chuck..zizam prave aj ja..tiez som bol v tom, ze nils je sved :) , kazdopadne krasne detske casy.

Noc husí kůže (1986)

toto je moje detstvo...videl som ho snad dvadsatkrat a vzdy som po nom nemohol zaspat od strachu..krasa!

Noc oživlých mrtvol (1968)

Sakra, chcelo by to zhliadnuť tak desať a viac rokov dozadu, keď človek ešte tak nesledoval a neprekukával zastaralú techniku, divné reakcie postáv, vtipné súboje.. Stará dobrá Romerovka to síce je, ale ja už si momentálne radšej pochutnávam na majstrových aktuálnych záležitostiach. Nostalgická hviezda navyše tentoraz nebude.