Agresivní virus (2014) (seriál)

Zase raz tí moji milovaní upíri.. na trošku iný spôsob. Celkovo mám stále zmiešané pocity, ako pri pozeraní, tak po dopozeraní.. Ale tá zmeska pocitov je v konečnom dôsledku dobrá. Trošku znechutenia, keď si človek povie, že by to najradšej vypol, v momente dopĺňa zvedavosť a tak sa to tiahne až do konca jedného dielu, keď to človeka úplne vtiahne a potom si ten ďalší musí aj tak pustiť znova, lebo zvedavosť človeka nepustí. Páči sa mi aj tá zásterka, že v meste je "epidémia". Slovo upír bolo vyslovené minimálne. Herci sú neznámi (až na školníka Filcha) ale dá sa na nich zvyknúť :) Jediné čo by som vytkla!! SPOILER Ako to že si nik nevšimol oči tých 4, čo prežili v lietadle, keď ich pustili z karantény.. Však to bilo do očí, že okolo zreníc ich mali červené, krvou podliate a nikto to neriešil ani sa nad tým nepohoršoval, až kým sa úplne nepremenili. SPOILER

American Horror Story - Asylum (2012) (série)

Stále sa neviem rozhodnúť, či bola táto séria lepšia ako tá predošlá. Ale jedno viem isto (a isto nie som sama) - bolo to väčšie psycho! Taktiež som si viacej začala všímať herecké výkony postáv z predošlej série. Mala som pocit, že sa im dostalo viac priestoru. Jessica, Sarah aj Evan tu hviezdili! Rovnako Lily (v prvej sérii som ju úplne prehliadla) a Zachary, ktorého som naposledy videla v Heroes - ale pri podobnom aj ostal. SPOILER: Osobne by mi stačilo, keby seriál skončil tým dielom, keď Monsignor zhodil Mary Eunice zo schodov. Jej smrť mi však prišla príliš jednoduchá na to, že bola posadnutá diablom.. KONIEC SPOILERU!

American Horror Story - Coven (2013) (série)

Pre mňa najslabšia séria a aj najnesympatickejšia postava Jessicy Lange. Čáry máry môžem, ale tu to nejako nefungovalo. Celý čas mi príbeh prišiel ako hádka dospievajúcich nevybúrených sebestredných "čarodejníc", o tom ktorá by mala byť Najvyššia (Supreme) a prečo. Na zadnú linku s Madame LaLaurie som už aj skoro zabudla. Jediné normálne postavy boli Cordelia a Misty Day. Vďaka za ne!! A tiež Myrtle Snow.

American Horror Story - Freak Show (2014) (série)

"Freaks" si človek rýchlo obľúbil. Každá mala svoj príbeh, každá mala rovnakého záchrancu - Miss Elsu! Obrovské plus prikladám prepojeniu deja s druhou sériou :)

American Horror Story - Murder House (2011) (série)

Prvá séria AHS bola pre mňa niečo nové, niečo o čom všetci hovorili, ale ja som tomu zatiaľ nevenovala pozornosť. Keď som však začala, nevedela som prestať! Aj preto som ju zhltla ako jednohubku - ani mi nestihlo pretráviť a už bol koniec. Ten pocit strachu, ktorý vo mne vyvolala celková atmosféra som strašne dlho nemala. Pre mňa jedna z najlepších sérií AHS.

American Horror Story - 1984 (2019) (série)

Po Hoteli konečne AHS kvalitka! Prvých pár dielov, ktorých zápletka bola "na jedno kopyto" v konečnom dôsledku spelo k úspešnému rozvinutiu deja a preto stálo za to vydržať. 80te roky sú späť, ale aerobik už nikdy nebude taký cool ako vtedy - preto pozerajte :D

Ano, šéfe! (2009) (pořad) odpad!

To aj ja môžem chodiť po nejakých podnikoch a dávať do majiteľov či ich zamestnancov, že akí sú neschopní a ako si o sebe myslia neviem čo, a nemusím to ani točiť a nechať sa za to platiť aby to videla polovica populácie. Však to je trapas. To len ten Zdeněk si myslí že je asi nejaký veľký pán, keď mu to všetko prejde a ešte mu aj zaplatia.

Až tak moc tě nežere (2009)

Tento film poznám už niečo vyše roka a ak som ho odvtedy nevidela 10x tak ani raz. A stále ma neomrzel. Na prvý pohľad človeku možno príde ako väčšina amerických romantických komédií. Má však niečo svoje, niečo iné. Určité okamihy je to pravdivé, inokedy pravdivo kruté. Milujem postavu Gigi. Každá žena sa isto v nej spozná. Možno aj nejaký chlap (ako to bolo s Alexom). Vzťah Jennifer a Bena je jeden z najkrajších. Bradleyho Coopera by som bola miestami preplieskala, jeho postava Bena sama nievie, čo od radosti. Conelly je preňho moc strnulá ženská, niet preto divu, že to s nimi ide dole vodou. A v Scarlettinej postave som sa nachvíľu (nanešťastie) našla (v jej vzťahu s Conorom). Proste jeden skvelý pravdovravný film s vtipom, ktorý roztopí nejedno srdce a spríjemní deň.