Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Akční
  • Animovaný
  • Krátkometrážní

plakát

Čas, který ti věnuji (2021) (seriál)

Zaujímavé spracovanie príbehu jednej lásky. Lásky, ktorá človeku zlomí srdce. Páči sa mi, ako najprv prevládajú momenty z minulosti a postupne sa v každej časti tá minulosť vynára menej a menej a ku koncu už je to o tej prítomnosti - ako v živote. Ťažko sa zabúda, ale treba ísť ďalej.

Láska & gelato (2022)

Taká letná oddychovka, ktorá je predvídateľná od samého začiatku, avšak neurazí. Kvôli tej talianskej atmosfére to stojí za jeden premrhaný večer pri poháriku vína.

plakát

Šílená bejvalka - Série 2 (2016) (série)

Hm, tak v tejto sérii sa nám veci poriadne zvrtli a už to tempo nenaznačovalo nič dobrého. Emory, Period Sex, Madge a Allegra, Friendtopia, Paula, Devil winds,  svadba... uvidíme, čo bude ďalej. Snáď už Rebecca príde na to, čo je pre ňu dobré - alebo aspoň čo pre ňu dobré nie je.

plakát

Šílená bejvalka - Série 1 (2015) (série)

Dosť uletený seriál, niekedy až pritiahnutý za vlasy, ale to sa podľa názvu dalo čakať. Je tu dosť seriálových cliché, ale len jedna posadnutosť, okolo ktorej sa to celé točí (a ja nechápem prečo Rebecca - nemáš oči? :D). Každopádne hudobné vsuvky sú topka! Rebecca je svojim spôsobom taká rozkošne otravná ako aj Jess v New Girl (som sama, kto vidí túto podobnosť?). Prvá séria bola čistý binge-watching. Sexy getting ready song!

Kaštánek (2021) (seriál)

Za mňa verné spracovanie skvelej knižnej predlohy, od ktorej som sa nemohla odtrhnúť rovnako ako od seriálu.  Do týchto začínajúcich jesenných dní ideálne atmosférou.

plakát

Sabrinina děsivá dobrodružství - Série 4 (2020) (série)

Celá séria sa zaujímavo krútila okolo "eldritch terrors", ktoré v podstate nemohli byť ani menej zamotané ako boli, keďže každá jedna hrozba bola v niečom riadne zapeklitá. Všetko nám od začiatku gradovalo a smerovalo k záveru - avšak zrovna takýto záver, som nečakala. To bola taká rýchla a nečakaná facka. Sama sa neviem rozhodnúť, či je to dobré, či zlé, že to takto skončilo - a či je to naozaj koniec KONIEC. Za Time Warp má však u mňa rozhodne plus!

plakát

Doom Patrol (2019) (seriál)

Veľmi podarená partička, ktorá okrem chaosu, príležitostného zachraňovania sveta pred apokalypsami a množstva absurdných situácií, ponúka tiež hlbšie situácie súvisiace s vyrovnávaním sa s tým, kým sú/sa stali. Taká kombinácia X-Men a GotG vo svete DC. P.S.: Cyborg v JL mi prišiel neskutočne nudný a nezaujímavý. Prvý dojem, keď sa objavil v DP bol preto nešťastný ("Prečoooo?!?!). Nakoniec som si ho v tejto partii ale obľúbila. Takže ak niekto predom zavrhujete tento seriál pre jeho postavu, rada by som Vás vyviedla z omylu.

plakát

TY - Série 2 (2019) (série)

Tak toto malo nečakaný zvrat! Druhá séria rozhodne predčila prvú - prostredím, hlavnou hrdinkou, odhalením Joeovej minulosti.. Pekná skladačka sa nám začala dávať dokopy.

Easy (2016) (seriál)

Easy začína jednoducho, krátko, ako jednohubka na vychladenie hlavy po dlhom dni. Postupne však dochádza v jednotlivých epizódach k prepletaniu postáv, prípadne dejov, aj keď len námatkovo okrajovo. A z jednoduchého nám zrazu vzniká niečo premyslenejšie a komplexnejšie, pričom nikdy neviem, čím ma prekvapí ďalší diel (aj keď niekedy som nedočkavá a musím si prečítať obsah). Druhá séria si polepšila a tretia je zatiaľ top.

Ovládací panel
133. nej uživatel Slovensko