Kmen Andromeda (2008) (TV film)

Hm.. je celkom vtipné zistiť, že film, ktorý ste kedysi napálili na dvd s vedomím, že je spojený so seriálom Andromeda, má od Andromedy na míle ďaleko.. a ešte vtipnejšie je následne zistiť, že táto Andromeda má pokračovanie a vy máte len prvú časť! Dopozerať film s pokojom na duši je možné iba ak ho človek berie s humorom. P.S.: Pri tomto by sa dala perfektne hrať "drinking game", s tým, že by sa pilo vždy, keď niekto na obrazovke zahlási "Hoďte tam atomovku!" ako aj všetky podobné obdoby tohto slovného spojenia.

Mädchen mit den gelben Strümpfen, Das (2008)

Mne sa to páčilo.. pozerala som to na youtube a tento komentár to presne vystihol: "I liked it. I don't know if you have to "get it." The whole "get it" thing implies that there's a single truth there and you apparently Win if you take it away and Win even more if you're the first to find it. I think you just watch it; experience it; take away what you do. Maybe she instinctively realizes that marriage is where love goes to die. Maybe she wanted to see if he turns into an abusive jerk if he doesn't get his way. Maybe she wanted to be pursued at least as long as Moscow." (ThePstjtt)

Stalo se (2008)

Chobotina. Zooey úloha nesadla, vyzerala tam ako vyhúkaná a stále zamračená. John Leguizamo sa tam dlho nezdržal, čo je škoda. Začalo sa to rozbiehať zaujímavo ale koniec nikomu nič nedal okrem pocitu, že je možné že nás rastliny vyhubia, keď vonka začujeme vietor. Takže pozor na vetry (:D).

True Blood: Pravá krev (2008) (seriál)

.. I wanna do bad things with you .. Znelka úvodných tituliek mi stále víri hlavou a pred očami mám všetky obrazy, ktoré sa na obrazovke tak premyslene striedajú jeden za druhým. Skvelá práca! Mám rada, keď sa už takto úvod vydarí. "Na tuhle chvíli jsem čekala odkdy upíri vylezli z truhel." Mladá X - Menka Rogue sa nám pred očami zmenila na sebavedomú, drzú a napriek svojej farbe vlasov aj inteligentnú servírku Sookie, ktorá ako inak nie je servírka... a v podstate polka mesta Bon Temps nie je to, čím by mala byť. Ale o tom potom, keď si človek pozrie sám.

Zohan: Krycí jméno Kadeřník (2008)

*Mashebaba mashe mashe ba ba* Zohana človek miluje alebo nenávidí - a já chci dělat vlasy hedvábne hebké!

Divoká krása (2007)

Divný film... Aj keď ako nič na ňom nebolo nejak extra zlé, len až kým to nedošlo k záverečným titulkom tak som netušila, že o kom to je. Hotový Oidipus ...

Grindhouse: Planeta Teror (2007)

Také zlé, až je to dobré :D Prvé zhliadnutie vo mne vyvolalo zmesku rôznych nedefinovateľných pocitov, ktoré ma dotiahli k ďalšiemu zhliadnutiu.. a potom ďalšiemu a ďalšiemu - až si zrazu uvedomím, že ten film proste milujem. toľko skvelých momentov, že si človek nevie vybrať. Skvelá hudba, akcia - človek je z toho na cucky. Čo sa týka Grindhouse projektu, Rodriguez vyhráva na plnej čiare.

Grindhouse: Thanksgiving (2007) odpad!

HUMUS... nechcem byť na Eliho Rotha zlá ( vzhľadom na to, že Hostel jednotku a dvojku som videla akurát tak trailery a čo to som začula - nič dobrého to nebolo), ale ja by som ho vážne nenechala režírovať horory!!! Chce se mi z toho blejt vole!

Klub vyděračů (2007)

Zamotané ale zaujímavé. Pekná myšlienka v súvislosti s originál názvom. Moje hodnotenie je na také lepšie 3 hviezdy (blízko ku 4).