Twilight sága: Rozbřesk - 2. část (2012)

Úžasné zakončení velkolepé ságy, neuvěřitelný konec, vše dopadlo dle mých představ, obrečeno a prostě jako velká fanynka Twilightu nemůžu jinak, takže nekriticky:D Jen věčná škoda, že už je toho konec... Tak snad aspoň i Robsten budou pokračovat ve stejným duchu;)

Gran Torino (2008)

Perfektní výkon drsňáka Eastwooda, jeho věčně nasranej Kowalski je prostě nezapomenutelný výkon! A ten konec! Ten konec vždy obrečím... už jen to, jak se loučí se svou labradorkou... Víc takových filmů, které mají smysl! Eastwood mi prostě sedí nejvíce v roli férových bad-ass borců!

Nedotknutelní (2011)

Dojemné, vtipné a ač se to někomu může zdát jako film útočící svou skutečností a dojemností prvoplánově na filmové ceny, tak mně se to zkrátka líbilo! Víc takových filmů!;)

Ghost Rider 2 (2011)

Oproti jedničce strašné zklamání, vše bylo nepřirozené, ubohé, Cage se snažil prodat seč mohl, ale ani on film nezachrání. Vymizel humor a originalita, koukání do ohnivých očí a pozvolné pohledy na Ghost Ridera únavně dlouhé, než se skutečně začalo něco dít! Efekty ušly, ale to není zárukou dobrého filmu, jelikož příběh byl neskutečně nudný a tak nějak vše působí amatérsky a přehnaně. Tohle je opravdu zbytečné pokračování, tak mu už proboha vraťte duši nebo nás bude strašit ještě ve trojce kombinací anděla a démona:DD Jednu hvězdu jen z úcty ke Cageovi a díky charismatickému Idris Elbovi, nic víc, nic míň...

Sanctum (2011)

Film se začal příjemněji rozjíždět s ubývajícím počtem členů týmu, Richard Roxburgh se opravdu s nikým nemazlil a tak jeho role byla nejzajímavější. Stále jsem měla pocit jako bych to už někde viděla, těžko hledat dnes originalitu, i když u Camerona i ´jen´jako producenta bych čekala víc! Konec jsem tak nějak předpokládala, že taťka to odskáče a synáček se zachrání... I tak to mělo atmosféru, napětí a jsem poučena, proč někoho tak fascinují jeskyně, mně to teda nehrozí:D