Whitebeard

4 body

<< předchozí 1 2 3 4 7 9 12
    • 27.10.2018  17:41
    Bod zlomu (2015)

Důležitý info na začátek, vypněte u toho hlavu, páč to nemá moc hlavu a ani patu. Ale co to má, to je slušný tempo. Dalo by se říct, že to je takovej hodinu a půl dlouhej film ala Redbull race na všechno možný. 8 nesplnitelných úkolů v boji s přírodou, pokořit ji. A záběry a hudba jsou to, co mi tady neskutečně přitáhlo.

• 7.9.2018  07:49
    Ghostland (2018)

Po první polovině jsem si říkal, že jestli se to nezkazí, tak mi padne brada. Nakonec se to trochu pokazilo, ale ne natolik, abych z toho byl smutnej. Napětí, atmosféra, špetka originality, je to tam. Nakonec i poměrně dost úchylný. Kdo rád horor, přijde si na svý. Kdo to nemusí, tak tohle ignorujte :)

• 4.7.2018  21:29
    Bright (2017)

Tohle mi sedlo. Alternativní planeta Země. Nějaký ty rasy navíc, k tomu nám tu běhá Willík, kterej má za parťáka orka, celý to tu řídí elfové, lítají nám tu víly a všichni se můžou přetrhnout kvůli magickým hůlkám. Nic pro ženský, chlapi si ale přijdou určitě na svý :)

• 2.5.2018  10:06

Bylo to dobrý, bylo to v první řadě vtipný, zábavný. Ale moc nechápu ten absolutní hype a 91% na CSFD. Sem tam jsem se nachytal, že se i nudím. Chvílemi výborný, chvílemi slabý.Několik postav mi přišlo, že už v Avengers nemají co dělat vzhledem k tomu, jaký záporáci a Avengers proti sobě jdou. Dobrá jednohubka, která poměrně slušně uteče a 4-

• 9.3.2018  22:12

Výborně odvyprávěný příběh s výbornými herci, hudbou a samozřejmě tím hlavním, legendární bílou velrybou. 4+

• 7.3.2018  20:04

Oh yeah!! Akční, nápaditý, CGI parádní, rušil mě jenom ten šílenej střih. 4* a jdu hledat další a další díly :)

• 5.3.2018  19:03

5*! Pane jo. Nejlepší romanťáček co jsem viděl? Dost možná. Má to pro mě všechno. Takže chlapi, jestli chcete svoje drahý polovičky vidět řvát, tohle je ten film si myslim.

• 2.3.2018  21:32

Tak a já tu mam asi svýho Marvelovskýho favorita. Tohle mi strašně moc sedlo. Propojení s Avengers je tu krásně nakopnutý, je to celý hodně moc vtipný, má to spád, takže dvě hodiny utečou jako voda a u poslední scény filmu jsem se jenom blbě usmíval :) Jo, tohle se fakt hodně povedlo a já dávám plnej počet s nějakým tim mínusem.

• 4.2.2018  18:47

Určitě nejhorší film od DC zatím. Tady se asi hejt Marveláků nedá odvrátit. Akce sem tam slušná, ale jinak převládá spousta vyloženě trapných situací, spousta nelogičností, zbytečností, slabýho humoru. Tam, kde měl BvS vyloženě navrch, tak tam JL zklamal. Tohle páni z DC těžce neukočírovali. Slabé 3*

• 23.1.2018  22:55

Takový malinko trapnější seznámení s rozhádanou rodinkou, dojemné loučení se sympatickou dcerkou (bezkonkurenčně nejlepší herec filmu), co vypadá, že bude mít skoro hlavní roli, ale už se ve filmu prakticky neobjeví, střídá vynikající hudba a epický přelety nad stanicemi. Tuhle epičnost začátku filmu rozhodně nejde upřít. No, pak tu máme pár celkem nepovedených pokusů o vtipy, pár opravdu tragických hereckých výkonů jak z telenovely. No, snad nám Gerald nezačal blbnut s výběrem filmů a bude to jedinej přestřel. 2*

• 20.1.2018  22:23
    Velký dar (2017)

Skvělá rodinovka a Chris Evans je bůh. Ten člověk je tak neskutečně sympatickej.

• 19.1.2018  15:30
    Smrt ve tmě (2016)

Zajímavá zápletka a obrovský potenciál s hloupoučkým chováním většiny zúčastněných. Mohlo být přidáno víc hororových prvků. 3*

• 19.1.2018  00:27

Nebylo v mojich silách tohle dokoukat až do konce. Jako slabší komedie by to asi nebylo úplně špatný. Ale v popisu filmu ČSFD je akční, dobrodružný a sci-fi. Od každýho je tam něco, od všeho po slabu. Vlastně jsem tam nenašel nic, proč bych měl koukat až do konce. Za pár povedených vtipů a naprosto nesympatickou hlavní dvojici herců max 2*

• 18.1.2018  21:31
    Wind River (2017)

Mrzne z toho filmu až u mě doma. Moc dobře odvyprávěnej skutečnej příběh dalekého indiánského severu Ameriky. Určitě film hodnej pozornosti. 4*

• 17.1.2018  22:42
    Život (2017)

Taková jednohubka, která ani nezklame, ani nenadchne. Herci si to slušně odkroutili, dostali pěkně na prdel a konec se celkem povedl. Dojmy ale vydrží pár dní a poté film zcela jistě upadne do zapomnění. 3*

• 13.1.2018  23:03

To si takhle pitvám... Docela hodně děsivej film. Mrazení v zádech, zajímavě se teď bude usínat. Doporučuju pěkně v noci, nechat si jenom lampičku rozsvícenou kvůli atmošce a pak už jenom zírat na monitor. 4+ a jeden z těch rozhodně lepších hororů, co jsem viděl. Doporučuju všema deseti! Nakonec měnim hodnocení na 5* :)

• 13.1.2018  15:57

Druhý den ten film nezanechá prakticky nic, žádný nadšení, ani žádnou pachuť. Těžkej průměr. Povedený efekty, povedenej příběh, některý wow scény jsou tam taky, ale celý to nějak nefunguje. 3*

• 7.1.2018  01:00
    7 životů (2017)

Konečně po dlouhý době zajímavý scifi, co jsem zhltnul jako malinu. Má to nápad, provedení se vlastně taky povedlo a až na pár nelogických chování enemáků, co nabíhají jako lumíci proti sestřičkám se dá říct, že je to vlastně mooooc dobrý. Jo, určitě si to dejte. 4* a velkej plus k tomu ještě.

• 1.1.2018  19:32

Opět povedený, opět zábavný, akce parádní. Elton navíc, vůbec nemusel být, nesedlo mi, za to snad i hvězda dolů. Jinak asi neni co vytknout.

• 1.1.2018  14:43
    Balerína (2016)

Příjemná rodinná podívaná. Skvělá hudba, povedený CGI, roztomilej příběh, co víc si přát :)

• 30.12.2017  23:01
    Wonder Woman (2017)

Pro ostatní nejlepší film DC, pro mě paradoxně zatim nejslabší. A to nazvdory neskutečně skvěle hrajícím Gal Gadot a Chrise Pine. Efekty to ale srážejí strašně dolů. 3+

• 30.12.2017  20:23

Skvělej prequel a spinoff v jednom ke Conjuring a co si budeme povídat, tohle univerzum získává těžce na síle. Když se to tak vezme, tohle téma je nevyčerpatelný a dá se ždímat a ždímat. Protože pokud se to bude točit takhle, tak si to diváky vždycky najde. Kdo máte rádi horory, tak tohle je vlastně nutnost vidět. Atmosféra místy mrazivá s pár lekačkama, kdy jsem si málem uprdnul. 4*

• 24.12.2017  15:27
    Dunkerk (2017)

Hodně pochmurný, zajímavě odvyprávěný. 4-

• 24.12.2017  10:57

Asi ve všech ohledech horší, než jednička. Vtipných vtipů ubylo, což bylo asi to, na čem si tahle sérka měla zakládat. Jinak je z toho dost tuctovka.

• 23.12.2017  21:47

Klasika od Marvelu. Nezklame. Ale ani určitě nenadchne. Marvel jede jednu pecku za druhou, celý dohromady jim to jednoduše funguje. Těžko se asi hledá nějaká skulinka.Největší problém mam jenom v rozpoznávání jednotlivých filmů, páč je jich už fakt moc :)

• 22.12.2017  22:14

Překvapivě až vynikající. Přemýšlel jsem mezi 4 a 5, ale soundtrack filmu to posunul na nejvyšší metu. Moje překvapení roku je tady. Film samozřejmě po historické stránce bez hlavy a paty. Ale jde o legendu, můžeme to ohýbat jak chceme. Třeba i takhle. Efekty na jedničku, už zmiňovaná hudba na jedničku s hvězdičkou, herci do toho taky bušej kam až to jde. Já se prostě nenudil. A mam novou teorii, kde je Eric Bana, ať se jedná o sebevedlejší roli, asi se nedá šlápnout vedle :) Fantasy jak se patří, za mě 5*

• 24.10.2017  22:02
    Živí mrtví: Počátek konce (TV seriál) (2015)

Oproti origoši poměrně nezajímaví herci (až na Cliffa Curtise, velikej sympaťák). Nicméně v průběhu seriálu jim asi jde přijít všem na chuť. Jinak nudnější zápletky, minimum vysvětlení kolem viru. Ale oproti prvním WD je tu také o dost méně tlachání a více akce. První série poměrně silná, druhá serie trochu slabší, ale třetí se opravdu povedla. Každopádně si zopáknu původní WD :)

• 7.10.2017  08:50
    To (2017)

Trochu nerozumím tomu šílenýmu hypu kolem tohohle hororu. Osobně jsem se celkem v kině nudil a od spánku mě rušily všude přítomný lekačky, kdy repráky vyskakovaly z beden. Atmosféra a napětí žádná velká sláva. Rozjeté V Zajetí démonů mi přijde atmosférou filmu někde úplně jinde. Pořád je to lepší nadprůměr, ale vlasy se mi hrůzou teda rozhodně neježily a to jsem doufal, že se stane. Nedá se nic dělat. 3*

• 10.9.2017  12:35

Nelíbilo, dokonce jsem vlastně dost zklamanej. V půlce filmu jsem měl už nutkání to vypnout. Vtípky nejsou až tak povedený, jak bych si představoval. Spíš dost trapný. Herci jsou taky slabí, příběh, to už radši ani nemluvim. 2*

• 3.9.2017  13:08

Zvláštní, že čím novější Vetřelce nám předkládají, tim béčkověji to vypadá. A Covenant už tomu nasazuje opravdu korunu. Několikrát omílaný chování hlavních postav je fakt až směšný, Scott by toho měl nechat, dokud to ještě jde a přenechat tohle univerzum někomu jinýmu, dokud se to ještě dá nějak zachránit. Slušný efekty, mizerná hudba, nudná několikrát recyklovaná zápletka, až na Fassbendera nemastní herci. 3* s velkym mínusem.

<< předchozí 1 2 3 4 7 9 12