• Krátkometrážní

Trojitá hrozba (2019) odpad!

Takhle promrhat Tonyho Jaa a Uwaise je trestuhodné!!

Rilakkuma a Kaoru (2019) (seriál)

Že by japonská kombinace teletubbies a krtečka? Lepší než první, horší než druhý. Pro kohokoliv staršího 5-ti let to těžko bude zábavné.

Snow Patrol - Chasing Cars (2006) (hudební videoklip)

Tak jsem si právě přečetl, že tento song je nejhranějším songem 21. století. Slyšel jsem ho teda poprvé a nejspíš i naposled. Zpěvák kapely údajně řekl, že neví, odkud ten úspěch přišel a mě nezbývá než souhlasit. Unylý, mátožný, nenápaditý a neoriginální cajdák jakých denně vznikají tucty.

Dobrý boj - Série 3 (2019) (série)

Je to čím dál tím slabší. Reflektuje to současné události, rasové problémy, genderové rozdíly a Trumpa. Je to ohrané, místy trapné, ale musím uznat, že to není jednostranné. To na tom oceňuju a táhne to na slabé 3*. Pokud 4. série bude o tom, o čem si myslím, mohla by být zajímavější, jelikož tahle byla celkově jen vata... A doufám, že v ní zruší ty kreslené vsuvky!

Oscar 2019 (2019) (pořad)

Lepší než loni...

Legion - Season 1 (2017) (série)

Samoúčelný a nekoherentní mišmaš, který si půjčuje a krade kde z čeho, ale nemá moc co říct. Veškeré ty efektní scény a miliony zpomalovaček jen maskují prázdný a nelogický scénář.

Pomsta: Milostný příběh (2017)

Film, zabývající se takovým vážným tématem, by si zasloužil mnohem lepší zpracování a kvalitu. Cage vypadá i hraje jak Seagalův mladší bratr. 1,5*

Domek z karet - Série 6 (2018) (série)

Ani bych se nedivil, kdyby Spacey seděl doma a smál se při tom, až se za břicho popadal. #metoo řádí na plné koule, bohužel ale s kontraproduktivním účinkem. Je to jedno velké zklamání, horší finální scénu celého seriálu jsem si snad ani nedokázal představit a mnohem radši bych původně zamýšlenou verzi, ať už byla jakákoliv.

American Crime Story - Versace (2018) (série)

Střet dvou “speciálních” mužu. Na straně jedné muž, který vyjímečný skutečně byl, na straně druhé muž, jenž si to jen o sobě myslel a doufal, že ho do té jedinečnosti vytáhne někdo za něj. Pro televizní účely asi trochu upravené, kde Versace působí jako fajn, nenamyšlený chlap a Cunanen jako prvotřídní lidský odpad. Oceňuji ale, že se někdo v dnešní době “rychlokvašek ze Superstar” a reality TV celebrit snaží poukázat na to, že tvrdá práce je to, co přináší růže a ukázat, že to je ta správná cesta. Dobrý casting, až na Penelopu, která mi do role vůbec nesedla.

Bombshell: Příběh Hedy Lamarr (2017)

Dokument, kterému se nopařilo sdělit to, co chtěl a nechtěně "pracuje ve svůj neprospěch". Ukazuje asi skutečnou Hedy Lamarr, ale ne takovou, jakou si tvůrci přáli ukázat.

Časové pásmo bylo změněno