• Krátkometrážní

Rilakkuma a Kaoru (2019) (seriál)

Že by japonská kombinace teletubbies a krtečka? Lepší než první, horší než druhý. Pro kohokoliv staršího 5-ti let to těžko bude zábavné.

Snow Patrol - Chasing Cars (2006) (hudební videoklip)

Tak jsem si právě přečetl, že tento song je nejhranějším songem 21. století. Slyšel jsem ho teda poprvé a nejspíš i naposled. Zpěvák kapely údajně řekl, že neví, odkud ten úspěch přišel a mě nezbývá než souhlasit. Unylý, mátožný, nenápaditý a neoriginální cajdák jakých denně vznikají tucty.

Dobrý boj - Série 3 (2019) (série)

Je to čím dál tím slabší. Reflektuje to současné události, rasové problémy, genderové rozdíly a Trumpa. Je to ohrané, místy trapné, ale musím uznat, že to není jednostranné. To na tom oceňuju a táhne to na slabé 3*. Pokud 4. série bude o tom, o čem si myslím, mohla by být zajímavější, jelikož tahle byla celkově jen vata... A doufám, že v ní zruší ty kreslené vsuvky!

Oscar 2019 (2019) (pořad)

Lepší než loni...

Legion - Season 1 (2017) (série)

Samoúčelný a nekoherentní mišmaš, který si půjčuje a krade kde z čeho, ale nemá moc co říct. Veškeré ty efektní scény a miliony zpomalovaček jen maskují prázdný a nelogický scénář.

Pomsta: Milostný příběh (2017)

Film, zabývající se takovým vážným tématem, by si zasloužil mnohem lepší zpracování a kvalitu. Cage vypadá i hraje jak Seagalův mladší bratr. 1,5*

Domek z karet - Série 6 (2018) (série)

Ani bych se nedivil, kdyby Spacey seděl doma a smál se při tom, až se za břicho popadal. #metoo řádí na plné koule, bohužel ale s kontraproduktivním účinkem. Je to jedno velké zklamání, horší finální scénu celého seriálu jsem si snad ani nedokázal představit a mnohem radši bych původně zamýšlenou verzi, ať už byla jakákoliv.

American Crime Story - Versace (2018) (série)

Střet dvou “speciálních” mužu. Na straně jedné muž, který vyjímečný skutečně byl, na straně druhé muž, jenž si to jen o sobě myslel a doufal, že ho do té jedinečnosti vytáhne někdo za něj. Pro televizní účely asi trochu upravené, kde Versace působí jako fajn, nenamyšlený chlap a Cunanen jako prvotřídní lidský odpad. Oceňuji ale, že se někdo v dnešní době “rychlokvašek ze Superstar” a reality TV celebrit snaží poukázat na to, že tvrdá práce je to, co přináší růže a ukázat, že to je ta správná cesta. Dobrý casting, až na Penelopu, která mi do role vůbec nesedla.

Bombshell: Příběh Hedy Lamarr (2017)

Dokument, kterému se nopařilo sdělit to, co chtěl a nechtěně "pracuje ve svůj neprospěch". Ukazuje asi skutečnou Hedy Lamarr, ale ne takovou, jakou si tvůrci přáli ukázat.

Lifeline (2017) (seriál)

Otřes. Mizerní herci, blbě napsané, blbě natočené, místy nechtěně vtipné a přitom to mohla být solidní pecka. Snaží se to tvářit chytře a nápad a myšlenku to má, ale amatérismus čiší ze všech stran. Jestli youtube chce tímto nalákat na svou placenou steamovací službu, rád si jí nezaplatím.