• Krátkometrážní

Krvavý Bangkok (2014)

Není to zdaleka tak zlé, jak by se od filmu s Lundgrenem čekalo. Na druhou stranu jakákoliv pozitiva s filmem spojená se ho vůbec netýkají. Film měl potenciál: závažné téma, netočilo se v Rumunsku s ochotníkama, předpokládám, že to mělo i skutečný filmový štáb a hlavně Tonyho Jaa. Ten bohužel ale hraje jen druhé housle Lundgrenovi a tak pokud zrovna není v záběru, není v podstatě na co koukat. 1,5*

Lady Gaga - G.U.Y. (2014) (hudební videoklip)

Samoúčelně přeplácaný klip na prach-bídný pop. A žádný art!

LEGO® příběh (2014)

Když jsem zjistil, jaký tvůrčí tým za tím stojí, moje nadšení dost opadlo. A opodstatně. Je to přespříliš "americké". Nemá to hloubku, kvalitní fóry, silný příběh nebo nějakou jinou přidanou hodnotu, kromě originálního lego "looku". Tvůrci Meatballs opět dokázali, že na to prostě nemají. Nedokážou jít dál, než na povrchní, jednoduché vtípky pro caparty na úrovni druhé třídy. Spousta nápadů vtlačených do filmu je tam jen proto, že to lego umožňuje (viz epizodka se Star Wars figurkama). Je to jen hyperaktivní podívaná pro malé, moderní, hyperaktivní fakany. Pro mě zatím zklamáni roku.

Polis (2014)

Tak mi připadá, že dnes chce každý točit takovéhle sci-fi kraťasy. Distopická budoucnost, zmatený hrdina, CGI roboti a nuda...

Skoro doma (2014)

Mnohem zábavnější než celovečerní počin. Tady se člověk aspoň nestihne nudit!

Sousedi (2014)

Na filmy tohoto typu jsem už asi starý. A nebo je to opravdu tak zoufale nevtipná a ukecaná chujovina? Ať tak nebo tak, dopadlo to ještě hůř, než jsem čekal.

Spawn : The Recall (2014)

Na to, že je to fanouškovský výtvor, klobouk dolů!

Frajeři ve Vegas (2013)

Je to relativně slabé, ohrané a neoriginální, ale taky docela vtipné a hlavně, je to přesně to, co by jsme chtěli, až nám bude 70.