• Krátkometrážní

Adamova jablka (2005)

Severský humor jde absolutně mimo mě.

Agatha (2012)

Znehodnoceno promítáním po krátkých filmech, které byly příliš myšlenkami daleko. Bez nenavázání atmosféry ztratil smysl. I když to nemuselo být vůbec špatné. Chtělo by to znovu. // 13. Mezipatra queer filmový festival, BRNO

Agentky D.E.B.S. (2004)

Hodnocení k DEBS na csfd.cz poukazuje na to, jak se zde nalezne a) dost lidé volící DS, popřípadně mající problém s homosexualitou b) lidé kteří nechápou parodie. Jinak si to nedokážu vysvětlit. Tento film je příklad, jak se dělají ty pravé vtipy o buznách protkané Charliema andílkama. U tohotu filmu se máte bavit. Opusťte všechny Mendese, Finchere, Lynche a Kubricky! Teď se bavte a taky ten vtip uznejte! Zkuste to přehodnotit. Pusťte to ještě jednou. Užijte si ruské přízvuky, lesbické agentky a zbraně plný opasek.

Agora (2009)

Alejandro je opravdu mistr svého řemesla a bojím se, co příjde dál. Nic jiného, než dodám ke komentářům: Hlupci v neznalostích mají řeči.

Aguirre, hněv Boží (1972)

Chvíli jsem si trhala vlasy. Nevím, co na tom až tak všichni máte.. /// XIII. seminář archivního filmu, UH 2011

Akvabely (2007)

Célenie Sciama je asi nejvýznamnější queer režisérka, kterou znám. Akvabely jako debut absolutně top. Nemám co vytknout.

Alfasamice (2011) (amatérský film) odpad!

Rosanu by měli z lítost utratit. Je to kňučící pes amatérského filmu.

Alois Nebel (2011)

To bylo tak sexy! Ta forma je tak úžasná! No a zbytek...ještě že ten pes sere!

Amazing Race: O milion kolem světa (2001) (pořad)

"Taxi" ... "Dělej" ... "Neřvi po mě".... "Jste první"...."Díky"...."Jsou za námi"..."Předjeďte je!" a blá blá blá.