Dívka ve vlaku (2016)

Překvapivě tady pouze 70%....pro mne je toto film roku 2016...nelze jinak než 100%....hltal jsem to minutu po minutě...knihu jsem nečetl, ale přesto jsem se snadno zorientoval.

V zajetí démonů 2 (2016)

K filmům s číslovkou '2' v názvu mívám občas předsudky, ale toto bylo fantastické. Skvělý příběh, perfektní herci a žádná hluchá místa...2 hodiny utekly jako deset minut. Těším se na pokračování.

Žena za pultem (1977) (seriál)

Je to skutečně velmi rudé, ale seriál to není nejhorší.

STŮJ PŘI MNĚ, Doraemone (2014)

Povedený animák se zápletkou cestování v čase. Určitě stojí za zhlédnutí, snad jednou Doraemon prorazí i k nám.

Ouija (2014)

V tomto půjdu proti davu - dobře promyšlený příběh s několika nečekanými zvraty. Atmosféra nebyla znát po celou délku trvání filmu, ale jinak skvělý film, který určitě stojí za shlédnutí.

Očista (2012)

Příběh dvou žen, se kterými se osud nemazlil....jeden během války a krátce po ní, druhý v dnešní době a přesto jsou si podobné jako vejce vejci. Z některých scén mě upřímně hodně mrazilo. Skvělý příběh a kvalitní zpracování.

Román pro muže (2010)

Zase tak špatné to nebylo, ale na rozdíl od Románu pro ženy jsem toto nějak nepochopil...obrázek chování pracháčů byl ale řekl bych přesný...příběh ušel...rozhodně to ale nebyl film, který si budu rád pouštět zas a znova...škoda