Agent Bílá krvinka (2001)

Mám Farrellyovcov veľmi rád a ich humor taktiež, ale tu mi to vôbec nesedelo. Animované pasáže a humor tam je úžasný (spomienky na Bol raz jeden život), ale ich vulgárny humor (čo mám v iných ich filmoch rád) mi tam vôbec neišiel. Ak by sa toho ujal niekto iný, bolo by to 100%. Ale každopádne je to skvelý nápad a bolo by zaujímavé, ak by sa niečoho podobného chytili Pixarovci.

Agenti S.H.I.E.L.D. (2013) (seriál)

... ale aj pilot k Firefly bol nuda! Joss Whedon nikdy nevynikal v bombastických šokoch, ale v starosvetskom budovaní vzťahov a psychológie postáv a z nich vyplývajúceho humoru. Hádzať Agents of SHIELD do priemeru už po jednom diele je krátkozraké. Obzvlášť od tých, čo niečo od Jossa Whedona videli.

Agent WC 40 (1996)

Klasická paródia Leslieho Nielsena stojaca na jeho talente robiť zo seba kolosálneho blbca, na niekoľkých absurdných vtipoch a slovných výmenách a odkazoch/paródiách na známe filmy tej doby.

Agent z Hong Kongu (2001)

Jackie späť v Hong Kongu ale skoro kompletne bez jeho typického humoru.

A Goof Troop Christmas (1993) (TV film)

Netuším, o čom rozpráva užívateľ freddy a čo robí minutáž 45 minút v popise filmu, no Goof Troop Christmas, známy aj ako Have Yourself a Goofy Little Christmas je zhruba 20-25 minútový špeciál k seriálu Goof Troop a z klasických Disneyovských postáv sa tam vyskytujú len Goofy a Pete. Dej je o tom, ako sa obe rodiny chystajú osláviť Vianoce na chate a do cesty sa im pripletie medveď, ktorý za okamih oľutuje svoj stret s Goofym. Príbeh je zábavný, Goofy je charizmatický popleta ako vždy, no pri porovnaní s podobným príbehom z Mickey's Once Upon a Christmas, kde vystupujú tie isté postavy, nemožno nevidieť plochú dejovú líniu zameranú na priamočiare gagy. Ale to nevadí, to len príbeh z Mickey's Once Upon a Christmas je taký dokonalý...

Ahoj, Robbie! (2001) (seriál) odpad!

Chladnokrvná pomsta Nemcov za to, že musia platiť vojnové reparácie.

Air Force One (1997)

Gary Oldman asi v jeho najlepšej zápornej role a ... no čo si budeme vravieť, takého prezidenta ako je Harrison Ford by som bez všetkého volil.

Airwolf (1984) (seriál)

Bezpochyby blbosť, ktorú dohrýzol čas, ale zároveň aj klasika môjho detstva.

Air: Zrození legendy (2023)

80s nostalgia, prvotriedny casting, svižný šablónovitý scenár, ktorý trieska z pomerne nezaujímavého príbehu, čo sa dá, tu a tam humor, kvantum self-made motivačných kecov (z ktorých sa to ale miestami - pomerne neúspešne - snaží uťahovať) a pachuť po tom, že vlastne ide o príbeh o tom, ako jedna firma a jeden športovec zarobili stovky miliónov bez hlbšej autorskej reflexie. Americká limonáda v tom dobrom i zlom.