24 hodin: Dnes neumírej (2014) (seriál)

Jako buďme k sobě upřímní: Live Another Day není ničím výjimečný. Prostě dalších 24 hodin, který funguje podle zajetého a osvědčeného schématu. Moc mě to nenadchlo, takže průměr.

Castle na zabití (2009) (seriál)

Nějak jsem nepřišel na to, co na tom kdo vidí. Prostě obyčejná kriminálka, kterých je teď v televizí k zeblití moc. Nevidím v tom nic originálního ani zajímavého. Každá epizoda je natočena v prakticky stejném schématu, a proto je vždy předem jasné, co očekávat. 60%.

Robocop (2014)

Tak tento film se vůbec nepovedl. Je to tak sterilní remake původní verze, že jsem u toho zíval nudou. Co víc k tomu dodat.

Pán času - The Time of the Doctor (2013) (epizoda)

Abych pravdu řekl, naprosto souhlasím s komentářem Djkoma. Ještě 5. řada s Mattem byla dobrá, ale šestá a sedmá...už to nebylo fajn. Sice jsem fanouškem Doctora, ale myslím si, že poslední dvě řady byly takové...ehm...slabší. Rozhodně 7. řada byla hodně slabá, což zase na druhou stranu vykompenzoval Tennant/Smith speciál. Tento vánoční speciál na druhou stranu je nekonzistentní slátaninou, která se potácí ode zdi ke zdi, jen aby dospěla k nějaké jakés takés Doktorově regeneraci. Skoro bych řekl, že svými střihy a skoky v čase je tento vánoční speciál dobrý tak akorát pro lidi s ADHD. Doctor je fajn, ale spíš vnímám sestupnou tendenci příběhů.

Beware the Batman (2013) (seriál)

No, do odpadu bych to neházel, jako někteří tady, ale že by to byla nějaká pecka, to se říct nedá. Tento Batman je prostě trochu jiný, animace, na kterou si prostě musí člověk zvyknout, je fajn a akce taky vypadají dobře, ale...co to PROBŮH udělali s Alfredem? A co ta nová "kočička", která si to tam nakráčela na konci pilotního dílu? A co ten Žabák? Byl bych mnohem raději za klasičtější nepřátele a klasičtější klaďasy. Třeba se to v dalších dílech zlepší, kdoví, ale tahle snaha o inovativnost Batmanovi neprospívá.

Muž z oceli (2013)

Takže...jestli jsem to dobře pochopil...Clark začal v závěru této dvouhodinové reklamě na Dry Weather Taft pracovat jako reportér, aby zaplatil škody, které způsobil Metropolis.....mýlím se?

Sinister (2012)

Tak nějak mi zůstává rozum stát nad těmi komentáři napsanými autory (jako např. Cival) v orgastických křečích způsobených tímto ne zas tak děsivým hororem. Pravdou pro mě zůstává, že hororový žánr pro mě zůstává něčím cizím, protože horor je něco, u čeho bych se měl už z definice bát, nicméně tenhle, ani žádný jiný horor posledních let u mě pocity strachu nevyvolávají. Možná je to i jistou vyčerpaností žánru. Lekačky jsou fajn, ale pocit jimi navozený za chvíli vyprchá. Jestliže se z takového filmu např. takový Cival skoro posírá, pak je to strašpytel a jeho komentář je nutno brát s rezervou.

Tintinova dobrodružství (2011)

Vizuálně skvělé, ale co se děje filmu týče, tvůrci si podle mě nemohli vybrat, zda to bude dobrodružný film pro odrostlejší děti, popřípadě dospělé, nebo pro malé. Obojí zkrátka udělat nejde a snažit se nám namíchat koktejl obého v tomto případě moc dobře nevyšlo.