Karloz

Filmový fanoušek

okres Plzeň

<< předchozí 1 2 3 4
    • 2.10.2019  13:19
    Jiný život (TV seriál) (2019)

Dokonce i německé veselohry o opraváři Helmutovi mají chytřejší děj a sympatičtější postavy. Katee vypadá bohužel taky hrozně, teda pokud jí není 70. Což jak vím, není.

• 24.3.2019  19:53
    Koptashow (TV pořad) (2019)

Tohle by bylo špatné i na Nově, natož na ČT. Kopta není Šíp, neumí improvizovat, neumí vést rozhovor a hlavně není ani trochu vtipnej. Nic proti Koptovi, ale tohle měl někdo na ČT rovnou hodit do skartovačky, dokud to bylo jen na papíře.

• 15.9.2018  23:46

Ježíši, to byla ale srajda.

• 24.11.2017  22:30

Ruda ukazuje, že umí nejen psát, ale jde mu to i jako režisérovi. Pěkný český film.

• 23.4.2017  21:50
    Nová holka (TV seriál) (2011)

Uječená, nevtipná a na nervy lezoucí ... kravina.

• 29.3.2017  21:14
    Modrý kód (TV seriál) (2017)

Jděte už s těmito seriály do prdele. Jejich natáčení by mělo být trestné, třeba ohrožování mravní výchovy.

• 28.1.2017  11:19
    Slíbená princezna (TV film) (2016)

Odvážná pohádka a jsem za to rád, žádní pitvořící se čertíci nebo vodníci. Bavil jsem se od začátku do konce. Příště více steampunku! A vynikající hudba Jiřího Hájka! https://soundcloud.com/ji-h-jek-2/slibena-princezna-hlavni-tema Nerozumím té špíně, co na tuto pohádku hází někteří úzkoprsí lidé. Že prý MY za naše koncesionářské peníze, MY chceme. Jak si to ČT za NAŠE peníze mohla dovolit. Se NEPOSERTE! Já chci za MOJE peníze tohle.

• 11.1.2017  20:31
    Yoga Hosers (2016)

Když jsem viděl Mrožího muže, tak jsem si naivně myslel, že jsem to asi jen nepochopil. Ok ,stane se. Když jsem viděl tuhle hrůzu, tak mi to konečně došlo. Smith se zbláznil! Regulérně. A je to čím dál horší.

• 24.10.2016  20:45
    Černé zrcadlo (TV seriál) (2011)

Kdybyste měli vidět jen jeden díl seriálu, tak to musí být San Junipero. Celkově je seriál za víc než za 5*, ale tento díl je minimálně za 10.

• 29.7.2016  20:38
    Duch nad zlato (TV film) (2013)

Bohdalka oteklá jako prase na porážku. Nemůže ani mluvit, jen chrochtá. Možná má chudák novou zubní protézu, ale koukat se na to nedá. Pan Preiss je ovšem vynikající.

• 20.2.2016  21:33
    Love (TV seriál) (2016)

Nesympatický Gus, protivná, ale půvabná Mickey a dohromady to celkem funguje. Není to sitcom, není to drama a po zhlédnutí během víkendu na Netflixu dávám 4*.

• 8.9.2013  20:00
    Nevědomí (2013)

Hodně mi to připomnělo Moon, ale po skončení bylo jasné, že jen připomnělo. Atmosféra nulová, "zvučná" jména to nezachránila. Nuda nuda, šeď šeď. Kino stačilo, DVD nebude, ani kdyby mi ho přibalili zdarma k cigárům.

• 8.9.2013  19:54
    Elysium (2013)

Moc jsem se těšil, ale... Ale děj byl předvídatelný a konec nevyhnutelný. Už od začátku bylo jasné, co bude řečeno a kam to směřuje. Po vizuální stránce nemám co vytknout, paráda. Blomkamp tohle umí. Scénář ale tady trochu pokulhává. Mohl bych dát i možná 4*, ale za trest Neille, dostaneš jen 3. Tohle není dechberoucí sci-fi, to je jen sci-fi i když v pěkném kabátku.

• 10.5.2013  08:33
    Iron Man 3 (2013)

U prvního dílu jsem skákal nadšením, protože jsem nečekal takovou jízdu. Dvojka byla slabší a proto jsem se bál trojky. Ale třetí díl jede opět na plné koule. Hláškující Robert s Shane Blackem za zády se svým typickým humorem, k tomu krásná Gwyneth a film je jedna velká paráda. Asi se po dlouhé době vypravím do kina na stejný film znovu.

• 3.8.2012  10:41

Ty 4* jsou na hraně. Film krásně depresivní, ale. Některé logické nesmysly, které buď nebyly v předchozích filmech nebo jsem si jich nevšiml, mi tady vadily. I některé souboje byly takové víc komiksové než v předchozích dílech, ve kterých jsem cítil víc reality. Chybělo mi i víc Batmana a méně Wayna. Za plný počet to nebude, až bude DVD a dám si všechny díly po sobě, možná změním názor. Každopádně pořád je to velmi dobrý film. Nolan umí.

• 17.4.2012  20:38
    Ulice (TV seriál) (2005)

A to se svého času herci styděli za účinkování v reklamě. Po tomhle výplachu už můžou hrát s menší ostudou i v reklamě na vložky a mast proti hemeroidům, než hrát tady v tom nováckém domu hrůzy.

• 14.1.2012  10:56
    V (TV seriál) (2009)

Má cenu koukat na seriály, když nevíte, jestli se podle americké sledovanosti seriál nějak logicky ukončí? Asi jako kdyby dělali seriál podle Agathy a poslední kapitolu nenatočili, že na to kouká málo lidí. Ale co ti, co na to koukají? Prostě si s nimi utřeme p*del a dáme jim něco jiného a když nebudou koukat, tak zase konec nebude. Trapný. Kvalitu seriálu, který je závislý na ději, dělá i závěr a protože tady závěr není, dávám hodnocení dolů. Zbytečný seriál. Dovedete si představit, že by neukončili BSG nebo Lost? Je jedno, jestli se konec lidem líbil nebo ne, ale konec tam byl!

• 17.8.2011  21:16
    Wipeout - Souboj národů (TV pořad) (2011)

Trapné a trapné. Rádoby hvězdy, zábava nulová a ještě to dětinské hraní si na kamarádké národy Česko Slovenska. Příští rok budeme hrát jako Československo i hokej?

• 5.8.2011  19:58

Láska z puberty. Musím dát plný počet. Asi žádný jiný film (kromě jedničky) jsem neviděl víckrát.

• 5.8.2011  19:58

Láska z puberty. Musím dát plný počet. Asi žádný jiný film (kromě dvojky) jsem neviděl víckrát.

• 30.7.2011  19:44

Navenek pěkný film, ale jsou zde jiní režiséři, kteří se lépe poprali s posunutím v čase a podobně. Pro mě nic moc, Moon měl lepší atmosféru.

• 24.7.2011  21:01

Krása. Jak děj, tak animace. Zvládl bych i celovečerní film a myslím, že bych byl spokojený. Ale možná v té krátkosti stojí síla příběhu, který nemá šanci se rozpliznout do vaty.

• 9.7.2011  21:17
    Okresní přebor (TV seriál) (2010)

Tohle vzniklo na Nově? To má Nova i nezávislou část? Není možné, že tohle schválili stejní lidé, co dávají do vysílání super estrády a trapné sitcomy. Tohle je překvapivě vtipný, oddechový seriál, kde Sobota hraje a Vetchý exceluje.

• 9.7.2011  21:13

Tak po (pro mě zatím) nepřekonatelné pohádce s Čerty nejsou žerty se konečně objevila pohádka, která je pěkná a opravdu vtipná. A k Trojanovi není co dodat, paráda.

• 6.7.2011  21:40
    Duch (1990)

Je to kýč, ale je to na druhou stranu krásnej. A asi nejlepší role Whoopi. Bez její role by to byl poloviční film, takhle vznikla vtipná romantika.

• 6.7.2011  21:32

Pohádka, kterou mám od mala rád a ani jakákoliv další superdigitálně trikově senzační verze ji nesesadí z trůnu.

• 31.5.2011  22:05

Fucking weather. Proč se netočí více takových českých filmů. Natočit to amíci, tak je to kultovní film. Paráda, paráda, paráda a herecký koncert většiny aktérů.

• 29.4.2011  21:39
    Hra o trůny (TV seriál) (2011)

Paráda. Dospělé fantasy mi chybělo. Víc děje, míň koz a přidám pátou hvězdičku. Ještě jsem nečetl předlohu, což pokládám za velkou chybu, kterou v nejbližší době napravím. /edit: Hvězdička přidána, knihy čtu :)

• 29.4.2011  20:04

Nesrovnávejte pořád tento film s Pearl Harborem. Toto je film o českých letcích RAF a jsem rád, že jim někdo vzdal poctu, když náš šupáckej stát je akorát uměl zavírat a vraždit. Díky pane Svěráku!

• 8.2.2011  08:15

Když čtu nejprve knihu a pak vidím film, mívám většinou problém a tady ho mám. Zatímco kniha je celistvá, film mi přijde jako vyzobnutí hlavní linie děje. Žádný čas není věnován charakteristice postav. Kdybych nečetl předlohu, nevěděl bych, co jsou ti lidé zač. I přes svoji délku jsem pořád čekal na ten zážitek, který jsem měl při čtení a ten se nedostavil. Film byl málo temný a málo tajemný. Uvidíme, jestli si Fincher povede v remaku lépe, ale tohle je předloha spíš pro seriál (mini sérii) než pro celovečerní film.

<< předchozí 1 2 3 4