FlashForward - Vzpomínka na budoucnost (2009) (seriál)

Hodnocení za celou první sérii. Sice nemusím nastavované seriály, ale Flashforward by si ještě aspoň jednu sezónu zasloužil.

Hanebný pancharti (2009)

Christoph Waltz (Hans Landa) svým výkonem překonal všechny hvězdy hrající ve filmu. Už jen kvůli němu stojí vidět tento film. A ten je mimochodem opravdu povedený.

Julie a Julia (2009)

Úžasná Meryl Streep, kterou jinak moc nemusím, ale tady mě dostala. Jinak kdyby byl film jen o ní, možná by to bylo lepší. Ta druhá časová rovina ze současnosti je tam úplně zbytečná.

Lištičky (2009) odpad!

Vyhozené peníze za kino, dvd, televizi, prostě cokoliv, na čem to uvidíte. Film o holce, které byste nejraději dali pár facek hned, jak ji uvidíte, která se celý film potácí mezi cizími lidmy a jejich postelí. Tohle snad ani není nezávislý, pokud to vůbec bylo. A hlavní hrdinka je krajně nesympatická a nejen svojí rolí.

Mládí v hajzlu (2009)

No knížky jsou materiál minimálně na seriál a ne na film. Plno vtipů chybělo a člověk, co to nečetl, se asi musel hodně ztrácet.

Morganovi (2009)

Až na pár vtipných scén celkem podprůměrný film s příšernou Sarah Jessica Parker.

Muži, kteří nenávidí ženy (2009)

Když čtu nejprve knihu a pak vidím film, mívám většinou problém a tady ho mám. Zatímco kniha je celistvá, film mi přijde jako vyzobnutí hlavní linie děje. Žádný čas není věnován charakteristice postav. Kdybych nečetl předlohu, nevěděl bych, co jsou ti lidé zač. I přes svoji délku jsem pořád čekal na ten zážitek, který jsem měl při čtení a ten se nedostavil. Film byl málo temný a málo tajemný. Uvidíme, jestli si Fincher povede v remaku lépe, ale tohle je předloha spíš pro seriál (mini sérii) než pro celovečerní film.

Náhradníci (2009)

Zajímavý nápad, ale tak nějak to vyznělo nikam. Čekal jsem od toho víc. Takhle to vypadalo jako epizoda průměrného sci-fi seriálu.

Užívej si, co to jde (2009)

Nemám rád filmy, kde místo Woodyho hraje někdo podobným způsobem jako Woody. Ale tady mi to nepřišlo jako rušivý element a film jsem si užil.

V (2009) (seriál)

Má cenu koukat na seriály, když nevíte, jestli se podle americké sledovanosti seriál nějak logicky ukončí? Asi jako kdyby dělali seriál podle Agathy a poslední kapitolu nenatočili, že na to kouká málo lidí. Ale co ti, co na to koukají? Prostě si s nimi utřeme p*del a dáme jim něco jiného a když nebudou koukat, tak zase konec nebude. Trapný. Kvalitu seriálu, který je závislý na ději, dělá i závěr a protože tady závěr není, dávám hodnocení dolů. Zbytečný seriál. Dovedete si představit, že by neukončili BSG nebo Lost? Je jedno, jestli se konec lidem líbil nebo ne, ale konec tam byl!