Call of Duty: Operation Kingfish (2011)

Zrovna když jsem dohrál hru CoD4: MW, která se tak stala mou oblíbenou (už jenom kvůli postavě Cpt. Price), tak jsem dokonce narazil i na tento filmek. Je to rozhodně hodně povedený fan film, ale nemohu tomu dát plný počet hvězd a to kvůli tomu, že herci Soapa a Price mohli být lepší (jak vzhledově tak herecky), sestřelení letadla RPGčkem - to mě i rozesmálo a třešničkou na dortu jsou ty Krkonoše v Ukrajině :D Chtělo by to zahrát další hry z MW série.

Pařba na třetí (2013)

Samozřejmě zůstává nejlepší pařbou ta ve Vegas, ovšem pařba na třetí se mi líbila krapet víc než v Bangkoku, ale musím rozhodně říct, že jde o hodně dobře povedenou Pařanskou trilogii... Také jste si všimli, že Stu vždycky dopadne nejhůř?:D

Babovřesky (2013)

Vysvětlete mi, jak se může něco takového (ani snad né něco, to nemůže být film a ani něco..) dostat na ČSFD.cz?! Je mi upřímně líto, jak je Český(možná i SK?) národ tak debilní, že se tomu malému(podle debility asi velkému..) počtu obyvatel líbí tento """výtvor""""? Je mi líto, že vyrůstám v České Republice, je mi líto, že je Troška tak debilní aby točil takové SR*ČKY a je mi líto.. bože...všeho spojeného, společného a souvisejícího s tímhle """""výtvorem""""".

Až tak moc tě nežere (2009)

Velmi příjemná komedie s velmi dobrým obsazením a pořád mi v hlavě zůstává ta hezká scéna jak se Affleck objeví v kuchyni, když má Anniston hodně práce s péčí o tátu... + Nádherná Scarlett se sympatickým Bradley Cooperem a ještě ten udivený Justin Long. Pěkná podívaná :-)

24 hodin (2001) (seriál)

"I'm Federal Agent Jack Bauer...and today...is the longest day of my life." - Nezapomenutelná věta, která mi pořád leží v hlavě, Kiefer je neuvěřitelný borec, on totiž nehraje Jacka Bauera - on jím je. I přes pár slabších chvilek je to nejlepší seriál, který jsem kdy sledoval a originální je už jenom tím, že se odehrává v reálném čase (soudě podle hodnocení na ČSFD tipuji, že tu máme teroristy). 1.série: 5*; 2.série: 4,6*; 3.série: 5*; 4.série: 4,5*; 5.série: 5*; 6.série: 3,5*; 7.série: 4*; 8.série: neviděl jsem; 9.série: Nezbývá mi, než čekat a neskutečně se těšit! Nejoblíbenější postavy: David a Wayne Palmerovi, Kim, Tony, Michelle, Bill, Karen, Aaron a Mike Novick. Tento seriál je moje srdcovka a mít PS2, tak pařím i stejnojmennou hru.

Scott Pilgrim proti zbytku světa (2010)

Kašlu na to! Snažil jsem si říct, že to určitě není na plný počet, ale sakra... když si vzpomenu jak mé bránice dostaly zabrat, tak prostě nemohu film ohodnotit jinak. 5 zasloužených hvězdiček za pořádnou porci zábavy.

PSY: Gangnam Style (2012) (hudební videoklip)

Když vyšel tenhle "hit", kterému vládne ten šílenej Korejec PSY, tak z něj byli všichni naprosto vycvrkaní...já NE! Důvod proč dávám tyhle 3* je ten, že nedokážu popřít, že mám tuhle píseň v počítači a v mobilu a že ji i tak trošku poslouchám.. Ale říkám a je to pravda, že to není žádná boží tvorba a rozhodně né tak strašně supr-čupr cool hit..

Debilní kecy (2012) (seriál)

Takové lepší 3 hvězdy, protože né všechno mi přijde v u těch keců vtipné a přesto Virály nejsou k zahození, protože třeba u těch jejich pomst jsem se nasmál hodně..

Mocný vládce Oz (2013)

Byl bych klidně schopný dát i plný počet *, protože jsem se hodně bavil a celý film se mi rozhodně líbil, už jenom kvůli hajzlíkovi Francovi (ten jeho smích a ty jeho ksichty..záchvaty do teď), pěkným (později je výjimkou Mila) čarodějkám a hlavně kvůli nejkouzelnější, nejroztomilejší a nejhezčí porcelánové panence, kterou jsem kdy viděl. Ovšem i přes tyto krásy, to není úplně dokonalé, ale určitě mi to zaručilo výtečnou podívanou. Rozhodně tento film není žádná slabota a ještě se budu opakovat s Francem, protože lepšího herce, který by zahrál takového hajzlíka, který lže jak když tiskne, opravdu vybrat nemohli.