Superbad (2007)

Polda Rogen, tlusťoch Hill, podivín Michael Cera a nejlepší je snad McLovin! :D no, nasmál jsem se opravdu hodně a to jsem si původně myslel že to je nehorázná kravina.. zdání klame :-)

Transformers 3 (2011)

Jednička byla nejlepší, dvojka se ještě dala, ale trojka? Nelíbila se mi. Čeho je moc, toho je příliš. Blbost to úplně není, ale prostě... IronHide mrtev :(, Optimus bez ruky, Shia bez Megan...

Drsný Harry (1971)

"Vím, o čem přemýšlíš. Vypálil šest kulek, nebo jenom pět? Abych ti řekl pravdu, nejsem si tím sám jistej. Ale tohle je Magnum .44, nejlepší zbraň na světě a rozstřelí ti tvou hlavu na cucky. Takže se musíš sám sebe zeptat, je dneska můj šťastnej den? Tak co, je tvůj šťastnej den, hajzle?" Tuhle hlášku si budu pamatovat dost dlouho, už jenom kvůli mé oblíbené zbrani 44 Magnum a kvůli úžasnému Clintu Eastwoodovi ve snad ještě lepším filmu Dirty Harry! Samozřejmě Magnum Force je u mě na stejné úrovni s tímhle filmem :-)) P.S.: Nesmím zapomenout na suprovou hudbu a další Harryho hlášky!

Rocky IV (1985)

Kdo dá odpad, tak tomu bych vrazil boxerskou rukavicí za Rockyho. Zbožňuji úžasnou Rockyho sérii (ikdyž byla 3 a 5 trošku slabší), miluju úžasnou Rockyho hudbu a snad ještě lepší píseň Eye Of The Tiger! Když se dívám na Rockyho, tak ho před TV povzbuzuju a je mi jedno, jestli mi někdo řekne abych byl zticha!

Big Lebowski (1998)

Z tohoto filmu plyne ponaučení. Když se mi nějaký zasraný číňan vychčije na koberec, radši se na ten koberec budu čumět než bych podnikal to co Jeff "Dude" Lebowski dělal v úžasném filmu Big Lebowski!

Princ a pruďas (2011)

Myslím si že konec je napodoben z parodie "Bláznivý příběh Robina Hooda". :D

Johnny English se vrací (2011)

Když jsem se posadil do sedačky v kině čekal jsem, že umřu buď smradem z mých nohou (protože si vždy v kině sundávám boty a moje fusky zrovna dvakrát nevoní), nebo že se uchechtám k smrti. Vyhrála druhá možnost, ale já to přežil!

Špinavá dohoda (1986)

Akční střílečka která stojí celkem za prd.. Arnold vyvázne snad bez jediného zranění!

Čtyři pokoje (1995)

Úžasná zábava! :-D Hlavně teda ten konec, ten mě hodně dostal! Komedie která pobaví!