Temný rytíř povstal (2012)

Christopher Nolan zvládl udělat epickou trilogii o Temném Rytíři? Samozřejmě že ANO! Christian opět jako můj nejoblíbený Batman! Tom Hardy jako Bane - v každé scéně, ve které se objevil (a teď vážně, ale vážně nekecám) mi z něho běhal mráz po zádech..Brrrrr. A ještě se přiznám, že jsem si myslel že to s Banem špatně dopadne, protože jsem byl zblbnutý Banem z filmu "Batman a Robin" - bože, co tam z něho udělali za zrůdu.. Catwoman? Chrisi, Chrisi, ty vážně moc dobře víš koho vybírat! Pořád nemohu zapomenout na úžasnou Michelle Pfeiffer, ale Anne jako Catwoman byla super! 3 hodiny? Jak to všechno tak rychle a správně klapalo, tak ty 3 hodiny, byly hodně krátké 3 hodiny - je to vůbec možné? Hans Zimmer opět válel s úžasnou hudbou - zklame on vůbec někdy? Já doufám že nikdy! A nesmím zapomenout na Josepha Gordona-Levitta který se mi z vedlejších rolí líbil nejvíce! (dokonce i více než Gary Oldman). Tleskám tak hodně že mi snad i ruce upadnou!

Koupili jsme ZOO (2011)

Velice pěkná komedie. Nečekal jsem, že by se mi mohla tak hodně líbit a ani jsem netušil že je to na motivy skutečného příběhu. Na 2 hodinovou komedii to utíká velice rychle..krása :-)

Zlaté oko (1995)

S Piercem Brosnanem se mi nejvíce líbí tahle Bondovka, která je s ním nejlepší. Jedna z mých nejoblíbenějších Bondovek :-)

Méďa (2012)

Strašně, hodně, skoro až přehnaně sprosté, bylo to dokonce tak blbý, ale přesto jak to bylo blbý, je to tak dobrý (Protože nechci aby mi nakopal zadek plyšovej, vulgární a oživlej medvěd tak řeknu), že přímo výborný! A to jsem se bál, že mě nepustí do kina. P.S.: Takže Markovi se může za mlada splnit přání o tom, aby mu hračka oživla a mě ne?! Bože to jsi posral.

Amazing Spider-Man (2012)

Na nového Spider-Mana jsem neměl v plánu jít do kina vůbec, ale šel jsem. Lituji? - Ne! Pro mě veliké překvapení, nečekal jsem, že se mi bude Spíďa až tak líbit, i Hornerova hudba není a Stan Lee s jeho dalším dokonalým cameo výstupem. Jedna Marvelovská pecka za druhou! :-)

Max Payne (2008)

Je to pro mě zklamání :/ Před několika měsíci když jsem dohrál první díl hry Maxe Payne, tak jsem se doslova rozplýval jak byla super i na to že už je nějaké ty roky stará. Oproti hře, se tohle vážně nepovedlo, né že by se mi nelíbil Max a nebo že by se mi nelíbila Mona, ale můj názor je že se film měl držet herní předloze a mohlo to být více akční, procítěné a hlavně né tak studené. Je to vážně škoda, protože Mark se mi tam doopravdy líbil! Pro mě je jediná velmi vydařená scéna, která se mi vážně asi nejvíc líbila, je přestřelka hned po té co Max vyjde z kanceláře ve firmě AESIR.

The Punisher: Dirty Laundry (2012)

Velice výborný krátkometrážní film s nebezpečným Zippem a smrtící flaškou Jacka Danielse, nezbývá mi nic jiného než zvednout všechny palce nahoru! Hudba Hanze Zimmera tam být nemusela, do některých momentů se hodí, ale téma z The Punisher (2004) nebylo špatné. Kdyby Phil Joanou takhle natočit celý film o Punisherovi, tak si myslím že by to bylo super :-)

Hulk Vs. (2009)

Zhlédnuty oba dva díly. Část s Wolverinem je jen o krapet lepší jako část s Thorem. Ve druhé polovině se mi moc nelíbil vzhled Hulku (no, vlastně hlava, tělo mi přišlo lepší jak v části s Wolverinem, nejraději bych zkombinoval Hlavu z první části s tělem ze druhé části), ale vše ostatní OK, animace si myslím že v pohodě a oba dva filmečky mají výborný příběh. Když si srovnám boje, vyhrává u mě Wolverine, protože to byl opravdu výborný boj a líbil se mi více než s Thorem, ale nechci tím říct že by byl boj s Thorem nějak špatný. Souboj Hulka s Wolverinem se mi prostě líbil více. Rozhodně výborná podívaná a to se týká obou dvou animáků :-)

Avengers (2012)

Nejlepší film od Marvelu a rozhodně můj nejoblíbenější film! Těšil jsem se na Avengers hned od uvedení filmu a to čekání bylo kulervoucí. Všechny mé peníze padly za lístky do kina, ale byly to nejlépe utracené peníze vůbec. Výborné dialogy, skvělá akce, suprová komiksovka. Pobavilo, nenudilo, nadchlo (více, mnohem více než to). Pane Whedone, klobouk dolů, palce nahoru(všechny)! P.S.: Mark Ruffalo jako Bruce Banner je super. P.P.S.: Scarlett je nádherná, ale to asi už všichni víte.

Top Gear (1978) (pořad)

Rozhodně nejlepší pořad který jsem sledoval a stále sleduji, bezvadná trojice kterou tvoří Jeremy, James a Richard, která mě vždy pobaví a většina dílů se nedá zapomenout!