Špinavý prachy (2014)

Taková gangsterka naruby, kdy jsou hlavními postavami gangsteři, kterým se nikdy moc nedařilo. Perfektní Gandolfini a Hardy s mimikou medvěda.

Po krk v extázi (2004)

Klasická britská cool gangsterka kde se hrdinům všechno sere a všechno je nějak propleteno se vším.

Štíty království českého (2008) (seriál)

Perfektní seriál o české historii a hradech. Durdík je super a Plesl mu zdatně sekunduje.

Kingsman: Tajná služba (2014)

Celkem svěží oddechovka s pár výraznými momenty a párem hluchých míst. Mix bodovek a kickass. Být puboš, asi je to pro mě atraktivnější biják. A toho productplacementu :)

Kód Enigmy (2014)

Slabší odvar Čisté duše

Ukradni, co můžeš! (2001)

Svižné, vtipné, připadalo mi to podobné jako Obchodník se smrtí (jehož kvalit film nedosahuje). Ale celkově spíše taková jednohubka, která má do velkého filmu daleko.

Slídil (2014)

Každý má nějako práci a pokud chcete dělat "slídila" musíte být celkem dost i sociopat, Gyllenhaal jednoho takového stvárnil perfektně.

Birdman (2014)

Formou i obsahem originální, ale po chvíli celkem nudné. Na konci jsem měl pocit, že film trvá 3 hodiny. Navíc prostředí šumařů je mi krajně nepřitažlivé.Jen víkon Keatona, Nortona a krása Emmi Sone dotáhla tuhle pseudointelektuální patlaninu na 2 hvězdy.

Podivní (2010)

+ 1* za výbuch na konci

Zmizelá (2014)

Vše začíná jako psychologický, kriminální thriller a pokračuje v totální mindfuck, který nabírá takových obrátek, až ke konci trochu přebere a vše končí kocovinou. Konec se mi zdá už hodně nelogický a vidět film podruhé (nic mě k tomu nemotivuje), asi by tam těch blbostí bylo ještě mnohem víc. Navíc je vše ukončeno až jaksi násilně, jako by se do všeho dvojice F a F zamotala a musela to rychle utípnout. Škoda první 2/3 super.A Pike krásně kulí oči, to se musí nechat.